НЕБЕЗПЕЧНО! Знову Перес мог подвоювати перевагу, але Доннарума знов грає надійно.

23:48

Додано 4 хвилини.

86
23:45

Крістанте пробивав п'ятой після розіграша кутового. Перший удар у площину воріт.

23:40

Буде штрафний удар для італійців. Доволі небезпечна відстань.

23:29

НЕБЕЗПЕЧНО!! Ніко Уільямс просто чудово підкручує м'яч з лівого флангу у дальню дев'ятку, але потрапляє у поперечину. Доннарума не дотгяувався.

69
23:27

Жовта картка. Іспанія. Ле Норман

66
23:24

Рідка хвилинка активності від Скуадри Адзурри. Крістанте пройшов по правому флангу, але його передача адресату не знайшла.

23:23

Чергова спроба від Спалетті щось змінити в цьому матчі.

23:20

Це якесь божевілля. Кожна хвилина - іспанці створюють небезпеку. Ямаль потужно пробив, але трохи забракло влучності.

59
23:20

Чергова небезпека у воріт Скуадри Адзурри. Лє Норман не потрапляє у площину воріт.

58
23:20

Знов удар від іспанців. Мората перевіряє Доннаруму, але той відбиває м'яч на кутовий.

56
23:20

Іспанці не вгамовуються, наступна ж атака знов могла привести до голу, але на випередження зіграв Доннарума.

55
23:20

Автогол. Італія. Калафiорi. Якщо іспанці не можуть забити, це за них зроблять самі італійці!! Ніко Уільямс вчергове зробив простріл у штрафний майданчик точно на Морату, який головою переводив м'яч в напрямку воріт, Доннарума відреагував але м'яч відскочив на Калафіорі.. який і переводе його у свої ворота.

50
23:20

НЕБЕЗПЕЧНО!!! Кукурелья з лівого флангу вивів на ударну позицію Педрі, але той не влучив у ворота.

49
23:20

Скамакка міг вискочити один на один з Унаєм Сімоном, але забракло швидкості.

46
23:20

Жовта картка. Італія. Крістанте

23:09

Лучіано Спалетті явно не задоволений перебігом подій, тож почав тайм зі змін.

22:49

Перший тайм повністю за іспанцями. Але італійці, не без фарту, якось відстояли на 0. Натяків на атаку від Скуадри Адзурри було мінімум, про що красномовно каже статистика: лише 1 удар по воротам та й навіть не в площину.

22:47

Нарешті ПЕРШИЙ удар по воротам іспанців. Б'є Кьеза, але мимо.

41
22:43

Нарешті удар по воротам від Фабіана Руіса. Доннарума на місці.

22:42

10 хвилин іспанці шукають нагоду прорватися в штрафний майданчик, але велика кількість італіців в штрафному майданчику блокують всі спроби.

22:33

Минуло 30 хвилин. Італія поки не можи взагалі зачепитись за м'яч. Для порівняння статистика. Володіння 65-35. Удари 7-0. Іспанці в площину воріт потрапили 3 рази та подали 2 кутових проти нуля у італійців.

28
22:29

Чудова комбінація від іспанців в один дотик закінчується ударом по воротам, який був заблокований. Іспанці поки просто максимально домінують над Скуадрой Адзуррой.

25
22:26

Фабіан Руіс б'є метрів з 30 і Доннарума кінчиками пальців переводить м'яч на кутовий.

24
22:25

НЕБЕЗПЕЧНО!! Ямаль протягнув м'яч по центру та віддав на Морату, який у боротьбі зміг таки пробити, але Доннарума на місці.

21
22:22

Перший небезпечний випад італійців. Дімарко пройшов по лівому флангу, але... передача в штрафний майданчик дуже неточна.

18
22:20

Вже майже 5 хвилин іспанці володіють м'ячем, але поки без загостреннь.

22:16

15 хвилин минуло, але італійців, по великому рахунку, неможливо розгледити.. Іспанія грає надпотужно з швидким виходом з оборони в атаку.

11
22:11

НЕБЕЗПЕЧНО!!! Педрі пройшов по центру поля, віддав на лівий фланг звідки пройшла передача на вільного Уільямса, який пробив головою, але мимо!!

10
22:11

Перша спроба італійців зайти у штрафний майданчик закінчилася неточною передачею від Скамаккі.

22:08

Пауза у грі. Пеллегріні отримав травму, йому надають допомогу.

6
22:07

Скуадра Адзурра трохи заспокоїла гру, але поки що встановити контроль за м'ячем не вдається.

22:05

Іспанці почали дуже потужно, подивимось чим відповість Італія.

4
22:04

Знов небезпека у воріт Доннаруми. Все той же Уільямс прорвався до штрафного майданчику, але в останній момент не зміг віддати точну передачу.

2
22:03

НЕБЕЗПЕЧЕНО!!! Ніко Уільямс прорвався по лівому флангу та навісив точно на Педрі. Він пробив головою, але Доннарума робить чудовий сейв!

22:01

1-й тайм розпочався

22:00

Хвилина мовчання за Герхардтом Айнером, який сьогодні помер. Це колишній генеральний секретар УЄФА.

21:59

Європейське "класіко" ось ось почнеться. Склади команд - без сюрпризів. Бути бою!

19:19

У будь-якому випадку, на нас чекає чудове видовище, яке є окрасою будь-якого турніру. За статистикою особистих зустрічей невелика перевага на боці іспанців, але це лише статистика.

19:19

Це протистояння можна вважати матчем за перше місце у групі, адже хорвати та албанці переможця у своєму поєдинку не виявили. Тож переможець, напевно, буде тріумфатором групи. Але й нічия цілком влаштує іспанців, адже в останньому турі їм доведеться грати з албанцями, а італійцям доведеться битися з хорватами, які будуть над мотивованими, щоб продовжити свою історію на цьому Євро.

19:19

Матч двох претендентів на титул Чемпіона Європи завжди є подією. Іспанці, які досить легко розібралися з хорватами, підходять до цього матчу у гарному настрої. Італійці, напрочуд, мали цілу низку труднощів у матчі з непоступливою Албанією, в якому були змушені відіграватися.