Ліга Націй УЄФА 2024-25
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група A1
І | В | Н | П | З | - | П | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Португалія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
2. | Шотландія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
3. | Хорватія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
4. | Польща | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
Португалія | -:- | Хорватія | 05.09.24 21:45 | ||
Шотландія | -:- | Польща | 05.09.24 21:45 | ||
Хорватія | -:- | Польща | 08.09.24 21:45 | ||
Португалія | -:- | Шотландія | 08.09.24 21:45 | ||
Хорватія | -:- | Шотландія | 12.10.24 19:00 | ||
Польща | -:- | Португалія | 12.10.24 21:45 | ||
Польща | -:- | Хорватія | 15.10.24 21:45 | ||
Шотландія | -:- | Португалія | 15.10.24 21:45 | ||
Португалія | -:- | Польща | 15.11.24 21:45 | ||
Шотландія | -:- | Хорватія | 15.11.24 21:45 | ||
Хорватія | -:- | Португалія | 18.11.24 21:45 | ||
Польща | -:- | Шотландія | 18.11.24 21:45 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група A2
Бельгія | -:- | Ізраїль | 06.09.24 21:45 | ||
Франція | -:- | Італія | 06.09.24 21:45 | ||
Франція | -:- | Бельгія | 09.09.24 21:45 | ||
Ізраїль | -:- | Італія | 09.09.24 21:45 | ||
Ізраїль | -:- | Франція | 10.10.24 21:45 | ||
Італія | -:- | Бельгія | 10.10.24 21:45 | ||
Бельгія | -:- | Франція | 14.10.24 21:45 | ||
Італія | -:- | Ізраїль | 14.10.24 21:45 | ||
Бельгія | -:- | Італія | 14.11.24 21:45 | ||
Франція | -:- | Ізраїль | 14.11.24 21:45 | ||
Ізраїль | -:- | Бельгія | 17.11.24 21:45 | ||
Італія | -:- | Франція | 17.11.24 21:45 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група A3
І | В | Н | П | З | - | П | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Нідерланди | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
2. | Німеччина | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
3. | Угорщина | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
4. | Боснія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
Німеччина | -:- | Угорщина | 07.09.24 21:45 | ||
Нідерланди | -:- | Боснія | 07.09.24 21:45 | ||
Угорщина | -:- | Боснія | 10.09.24 21:45 | ||
Нідерланди | -:- | Німеччина | 10.09.24 21:45 | ||
Боснія | -:- | Німеччина | 11.10.24 21:45 | ||
Угорщина | -:- | Нідерланди | 11.10.24 21:45 | ||
Боснія | -:- | Угорщина | 14.10.24 21:45 | ||
Німеччина | -:- | Нідерланди | 14.10.24 21:45 | ||
Німеччина | -:- | Боснія | 16.11.24 21:45 | ||
Нідерланди | -:- | Угорщина | 16.11.24 21:45 | ||
Боснія | -:- | Нідерланди | 19.11.24 21:45 | ||
Угорщина | -:- | Німеччина | 19.11.24 21:45 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група A4
Данія | -:- | Швейцарія | 05.09.24 21:45 | ||
Сербія | -:- | Іспанія | 05.09.24 21:45 | ||
Данія | -:- | Сербія | 08.09.24 19:00 | ||
Швейцарія | -:- | Іспанія | 08.09.24 21:45 | ||
Сербія | -:- | Швейцарія | 12.10.24 21:45 | ||
Іспанія | -:- | Данія | 12.10.24 21:45 | ||
Іспанія | -:- | Сербія | 15.10.24 21:45 | ||
Швейцарія | -:- | Данія | 15.10.24 21:45 | ||
Данія | -:- | Іспанія | 15.11.24 21:45 | ||
Швейцарія | -:- | Сербія | 15.11.24 21:45 | ||
Сербія | -:- | Данія | 18.11.24 21:45 | ||
Іспанія | -:- | Швейцарія | 18.11.24 21:45 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група B1
Грузія | -:- | Чехія | 07.09.24 19:00 | ||
Україна | -:- | Албанія | 07.09.24 21:45 | ||
Чехія | -:- | Україна | 10.09.24 21:45 | ||
Албанія | -:- | Грузія | 10.09.24 21:45 | ||
Чехія | -:- | Албанія | 11.10.24 21:45 | ||
Україна | -:- | Грузія | 11.10.24 21:45 | ||
Грузія | -:- | Албанія | 14.10.24 19:00 | ||
Україна | -:- | Чехія | 14.10.24 21:45 | ||
Грузія | -:- | Україна | 16.11.24 19:00 | ||
Албанія | -:- | Чехія | 16.11.24 21:45 | ||
Албанія | -:- | Україна | 19.11.24 21:45 | ||
Чехія | -:- | Грузія | 19.11.24 21:45 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група B2
Ірландія | -:- | Англія | 07.09.24 19:00 | ||
Греція | -:- | Фінляндія | 07.09.24 21:45 | ||
Англія | -:- | Фінляндія | 10.09.24 21:45 | ||
Ірландія | -:- | Греція | 10.09.24 21:45 | ||
Англія | -:- | Греція | 10.10.24 21:45 | ||
Фінляндія | -:- | Ірландія | 10.10.24 21:45 | ||
Фінляндія | -:- | Англія | 13.10.24 19:00 | ||
Греція | -:- | Ірландія | 13.10.24 21:45 | ||
Греція | -:- | Англія | 14.11.24 21:45 | ||
Ірландія | -:- | Фінляндія | 14.11.24 21:45 | ||
Англія | -:- | Ірландія | 17.11.24 19:00 | ||
Фінляндія | -:- | Греція | 17.11.24 19:00 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група B3
Казахстан | -:- | Норвегія | 06.09.24 17:00 | ||
Словенія | -:- | Австрія | 06.09.24 21:45 | ||
Норвегія | -:- | Австрія | 09.09.24 21:45 | ||
Словенія | -:- | Казахстан | 09.09.24 21:45 | ||
Австрія | -:- | Казахстан | 10.10.24 21:45 | ||
Норвегія | -:- | Словенія | 10.10.24 21:45 | ||
Казахстан | -:- | Словенія | 13.10.24 16:00 | ||
Австрія | -:- | Норвегія | 13.10.24 21:45 | ||
Казахстан | -:- | Австрія | 14.11.24 17:00 | ||
Словенія | -:- | Норвегія | 14.11.24 21:45 | ||
Австрія | -:- | Словенія | 17.11.24 19:00 | ||
Норвегія | -:- | Казахстан | 17.11.24 19:00 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група B4
І | В | Н | П | З | - | П | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Уельс | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
2. | Ісландія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
3. | Туреччина | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
4. | Чорногорія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
Ісландія | -:- | Чорногорія | 06.09.24 21:45 | ||
Уельс | -:- | Туреччина | 06.09.24 21:45 | ||
Чорногорія | -:- | Уельс | 09.09.24 21:45 | ||
Туреччина | -:- | Ісландія | 09.09.24 21:45 | ||
Ісландія | -:- | Уельс | 11.10.24 21:45 | ||
Туреччина | -:- | Чорногорія | 11.10.24 21:45 | ||
Ісландія | -:- | Туреччина | 14.10.24 21:45 | ||
Уельс | -:- | Чорногорія | 14.10.24 21:45 | ||
Чорногорія | -:- | Ісландія | 16.11.24 19:00 | ||
Туреччина | -:- | Уельс | 16.11.24 19:00 | ||
Чорногорія | -:- | Туреччина | 19.11.24 21:45 | ||
Уельс | -:- | Ісландія | 19.11.24 21:45 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група C1
І | В | Н | П | З | - | П | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Швеція | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
2. | Словаччина | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
3. | Азербайджан | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
4. | Естонія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
Азербайджан | -:- | Швеція | 05.09.24 19:00 | ||
Естонія | -:- | Словаччина | 05.09.24 21:45 | ||
Словаччина | -:- | Азербайджан | 08.09.24 19:00 | ||
Швеція | -:- | Естонія | 08.09.24 21:45 | ||
Естонія | -:- | Азербайджан | 11.10.24 21:45 | ||
Словаччина | -:- | Швеція | 11.10.24 21:45 | ||
Азербайджан | -:- | Словаччина | 14.10.24 19:00 | ||
Естонія | -:- | Швеція | 14.10.24 21:45 | ||
Азербайджан | -:- | Естонія | 16.11.24 16:00 | ||
Швеція | -:- | Словаччина | 16.11.24 21:45 | ||
Словаччина | -:- | Естонія | 19.11.24 21:45 | ||
Швеція | -:- | Азербайджан | 19.11.24 21:45 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група C2
Литва | -:- | Кіпр | 06.09.24 00:00 | ||
Косово | -:- | Румунія | 06.09.24 21:45 | ||
Румунія | -:- | Литва | 09.09.24 00:00 | ||
Кіпр | -:- | Косово | 09.09.24 19:00 | ||
Литва | -:- | Косово | 12.10.24 00:00 | ||
Кіпр | -:- | Румунія | 12.10.24 21:45 | ||
Литва | -:- | Румунія | 15.10.24 00:00 | ||
Косово | -:- | Кіпр | 15.10.24 21:45 | ||
Кіпр | -:- | Литва | 15.11.24 00:00 | ||
Румунія | -:- | Косово | 15.11.24 21:45 | ||
Косово | -:- | Литва | 18.11.24 00:00 | ||
Румунія | -:- | Кіпр | 18.11.24 21:45 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група C3
І | В | Н | П | З | - | П | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Люксембург | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
2. | Пів. Ірландія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
3. | Болгарія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
4. | Білорусь | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
Білорусь | -:- | Болгарія | 05.09.24 21:45 | ||
Пів. Ірландія | -:- | Люксембург | 05.09.24 21:45 | ||
Люксембург | -:- | Білорусь | 08.09.24 16:00 | ||
Болгарія | -:- | Пів. Ірландія | 08.09.24 19:00 | ||
Болгарія | -:- | Люксембург | 12.10.24 19:00 | ||
Білорусь | -:- | Пів. Ірландія | 12.10.24 21:45 | ||
Білорусь | -:- | Люксембург | 15.10.24 21:45 | ||
Пів. Ірландія | -:- | Болгарія | 15.10.24 21:45 | ||
Люксембург | -:- | Болгарія | 15.11.24 21:45 | ||
Пів. Ірландія | -:- | Білорусь | 15.11.24 21:45 | ||
Болгарія | -:- | Білорусь | 18.11.24 21:45 | ||
Люксембург | -:- | Пів. Ірландія | 18.11.24 21:45 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група C4
І | В | Н | П | З | - | П | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | П.Македонія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
2. | Вірменія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
3. | Латвія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
4. | Фарери | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
Фарери | -:- | П.Македонія | 07.09.24 16:00 | ||
Вірменія | -:- | Латвія | 07.09.24 19:00 | ||
Латвія | -:- | Фарери | 10.09.24 19:00 | ||
П.Македонія | -:- | Вірменія | 10.09.24 21:45 | ||
Фарери | -:- | Вірменія | 10.10.24 21:45 | ||
Латвія | -:- | П.Македонія | 10.10.24 21:45 | ||
Вірменія | -:- | П.Македонія | 13.10.24 19:00 | ||
Фарери | -:- | Латвія | 13.10.24 21:45 | ||
Вірменія | -:- | Фарери | 14.11.24 19:00 | ||
П.Македонія | -:- | Латвія | 14.11.24 21:45 | ||
Латвія | -:- | Вірменія | 17.11.24 16:00 | ||
П.Македонія | -:- | Фарери | 17.11.24 16:00 |
Ліга Націй УЄФА 2024-25. Група D1
І | В | Н | П | З | - | П | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ліхтенштейн | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
2. | Сан-Марино | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
3. | Гібралтар | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
Сан-Марино | -:- | Ліхтенштейн | 05.09.24 21:45 | ||
Гібралтар | -:- | Ліхтенштейн | 08.09.24 00:00 | ||
Гібралтар | -:- | Сан-Марино | 10.10.24 00:00 | ||
Ліхтенштейн | -:- | Гібралтар | 13.10.24 00:00 | ||
Сан-Марино | -:- | Гібралтар | 15.11.24 00:00 | ||
Ліхтенштейн | -:- | Сан-Марино | 18.11.24 21:45 |