Радість у синій частині Манчестера - Арсенал та Ліверпуль грають внічию

another languages: en ru

Арсенал - Ліверпуль 2:2

Центральним матчем 9-го туру АПЛ безумовно була зустріч між двома претендентами на титул Арсеналом та Ліверпулем.

«Червоні» з Лондона дуже швидко відкрили рахунок. Вже на 9-й хвилині Сака, готовність якого до поєдинку приховували до останнього, добряче пробив у ближню дев'ятку. Келлехер відбити цей удар не міг.

Але вже на 15-й хвилині Ліверпуль заявив, що миритися з таким рахунком не погоджується. Але Салаху трохи не пощастило. М'яч після його удару пролетів поряд із штангою. Втім, уже за три хвилини мерсисайдські «червоні» відігралися. Навіс із кутового на ближню штангу продовжив Діас, а ван Дейк головою відправив м'яч в сітку воріт.

Перед перервою Арсенал нагадав, що стандарти - це їхня вбивча зброя. Райс навісив зі штрафного, а Меріно чудово зіграв головою, забивши свій дебютний гол за «канонірів».

Велику частину другого тайму Арсенал утримував переможний рахунок, зрідка турбуючи суперника контратаками. Та все одно перемогу не втримав. На 81-й хвилині Ліверпуль провів показову атаку, коли після пасу Нуньєса приблизно на 11-метрову позначку Салах пробив повз воротаря в лівий нижній кут.

2:2 - нічия, якій не раділи ані Арсенал, ані Ліверпуль. І лише в Манчестер Сіті всі із задоволенням сприйняли цей результат. Адже команда Пепа Гвардіоли залишилася першою у таблиці АПЛ.