Путря вперше забиває за ЛНЗ і приносить перемогу: дивитися відеоогляд матчу УПЛ

another languages: ru

ЛНЗ завдав Інгульцю п'ятої поразки

ЛНЗ зумів перервати свою безвиграшну серію, яка налічувала п'ять матчів. У поєдинку десятого туру підопічні Андреса Карраско завдали поразки аутсайдеру УПЛ Інгульцю - 2:0.

Усе, що можна було сказати після фінального свистка, - це була заслужена перемога ЛНЗ. Господарі контролювали гру з першої і до останньої хвилини. І єдиний шанс якось втрутитися в цей перебіг подій був у Інгульця наприкінці першого тайму, коли за гру рукою у ворота ЛНЗ було призначено пенальті. Однак Мельничук не зміг переграти Кучеренка.

На той час рахунок був уже 1:0. Ба більше, у господарів теж був шанс відзначитися з пенальті, але Нонікашвілі пробив так само невдало, як і його колега з Інгульця - нехитро, несильно та майже по центру. Однак на 35-й хвилині зусилля команди з Черкас були винагороджені. Топалов навісив із лівого флангу, Яшарі, поклавши корпус, пробив злету, а Путря був першим на добиванні.

Для Путрі це був перший м'яч, забитий у складі ЛНЗ. Але не останній - на 60-й хвилині він ударом злету завершив атаку своєї команди. 2:0, і за великим рахунком, гра на цьому закінчилася. Інгулець намагався завершувати свої атаки ударами, але до розряду небезпечних - тим паче гольових - їх ніяк не віднесеш.

Таким чином, Інгулець залишається єдиною командою УПЛ, яка не здобула від початку чемпіонату жодної перемоги. У ЛНЗ таких уже чотири і на даний момент п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату України.

2024-25, Чемпіонат України

ЛНЗ - Інгулець 2:0 (1:0)
Голи: Путря, 35 (1:0); Путря, 60 (2:0)

ЛНЗ: Кучеренко; Дайко; Муравський; Саліху; Нонiкашвiлi; Путря; Тілль О. (Олійник, 91); Яшарі (Пасіч Г., 81); Момо Ф.; Халяйла (Бойко В., 76); Топалов (Авагімян, 81)
Запасні: Пеньков; Самойленко К.; Ангелов; Бар; Норенков; Молло; Наумець
Попередження: Дайко 45; Муравський 69; Момо Ф. 89

Інгулець: Паламарчук О.; Вілівальд; Малиш; Мельничук; Білоцерковець (Могильний, 88); Волохатий; Дубілей; Лосенко (Сад В., 69); П'ятов Ол-р (Козиренко, 79); Резепов (Пушкарьов, 69); Сітало А. (Кисленко, 69)
Запасні: Жилкін; Шершень; Козак О.; Лісняк; Мисик; Петько; Сидоренко В.Р.

18:55
Голи центральних захисників приносять Ман Сіті надважку перемогу над Вулвергемптоном
18:39
Аякс завдяки пенальті вириває перемогу у трилері із сімома голами
18:24
Мальорка обіграла Райо Вальєкано і наздогнала Атлетіко та Атлетік у зоні Ліги чемпіонів
17:06
Джерело: Манчіні звільнять з посади головного тренера збірної Саудівської Аравії
16:19
Кварацхелія приносить мінімальну перемогу Наполі та виводить клуб на перше місце