Нужный человек для Барселоны

Один із героїв збірної Іспанії на Євро-2024, центральний півзахисник Реала Сосьєдада Мікель Меріно став трансферною метою Барселони. Про це повідомляє інформований журналіст Жерар Ромеро.

За його словами, Барселона давно шукає центрального хавбека, який за своїм профілем нагадував би Серхіо Бускетса, втрата якого досі залишається непоправною. У клубі вважають, що саме Меріно може стати таким футболістом.

В той же час, Барселона розраховує, що цілком зможе потягнути трансфер Меріно фінансово, оскільки його контракт з Реал Сосьєдадом закінчується влітку 2025 року і клуб буде готовий продати його за суму близько 15 мільйонів євро, щоб не відпустити вільним агентом через рік. До Сосьєдада 28-річний півзахисник грав за Осасуну, Борусію Дортмунд та Ньюкасл.

На Євро-2024 Меріно виходив у всіх 7 матчах, але у стартовому складі зіграв лише проти Албанії. У чвертьфіналі проти Німеччини (2:1) саме гол Меріно на 119-й хвилині став для Іспанії переможним.

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

31 серпня

08:54
Уніон мінімальною перемогою над Санкт-Паулі відкриває другий тур Бундесліги: дивитись огляд матчу
08:39
Бенфіка з Трубіним рятується на сьомій компенсованій хвилині: дивитись огляд матчу з Морейренсе
08:23
Олександр Комаров приносить Україні перше золото Паралімпіади-2024
08:07
Інтер розгромив Аталанту та очолив таблицю Серії А: дивитись відео чотирьох голів

19:18
Паулу Фонсека обіцяє, що вже завтра ми побачимо інший Мілан.
17:40
Зоря перериває серію поразок, обігравши у Києві Оболонь: дивитися огляд матчу УПЛ