Динамо поступилося Лозанні у другому матчі на швейцарських зборах

another languages: ru

У середу, 29 червня, київське «Динамо» зіграло другий запланований благодійний матч у рамках тренувального збору, що наша команда проводить у Швейцарії. Суперником «біло-синіх» стала «Лозанна» з однойменного міста, що за підсумками минулого сезону вилетіла з елітного дивізіону країни.

Розпочався поєдинок із пропущеного гола для «біло-синіх». Господарі перехопили м’яч перед штрафним майданчиком киян, і англієць Трей Койл, який пройшов школу лондонського «Арсеналу», а за «Лозанну» виступає з літа минулого року, класним ударом зняв «павутиння» з дев’ятки воріт Нещерета – 1:0.

А перед самою перервою господарі несподівано подвоїли свою перевагу. Знову завершального удару завдав Трей Койл, із гострого кута поціливши під поперечину. Нещерет врятувати «Динамо» не зміг – 2:0.

У другого таймі «біло-сині» атакували більше, але забити не змогли. Тож, фінальний свисток зафіксував перемогу «Лозанни» - 2:0. А у «Динамо» триває підготовка, і свій наступний поєдинок підопічні Мірчі Луческу проведуть 2 липня проти «Сьйона».

«Лозанна» (Швейцарія) – «Динамо» – 2:0

Голи: Койл (5, 44).

«Динамо»: Нещерет (Бойко, 55), Кравченко, Боль, Біловар (Бурда, 55), Вівчаренко (Дубінчак, 55), Шепелєв (Яцик, 55), Андрієвський (Гармаш, 55), В. Волошин (Антюх, 46), Буяльський (Царенко, 72), Ванат (Малиш, 72), Бєсєдін (Н. Волошин, 55).

17:32
Владислав Кабаєв: Думаю, вболівальники бачили, з якими емоціями ми вийшли на поле
15:26
Чемпіон Португалії Спортинг ледь не втратив перемогу у спарингу із Севільєю: дивитись огляд матчу