Манчестер Сіті: 31. Едерсон, 3. Рубен Діаш, 25. Аканджі, 82. Льюїс Р., 24. Гвардіол, 10. Гріліш, 16. Родрі, 17. Де Брюйне( до 46'), 20. Бернарду Сілва( до 79'), 26. Савіо( до 46'), 9. Холанд Е.
Заміни: 47. Фоден(від 46'), 19. Гюндоган(від 46'), 11. Доку Ж.(від 79')
Запасні: 18. Ортега Ш., 33. Карсон, 2. Вокер, 5. Стоунс, 8. Ковачіч М., 87. Макаті, 27. Матеуш Нунеш

Інтер: 1. Зоммер, 15. Ачербі, 30. Карлос Аугусто, 36. Дарміан( до 74'), 31. Біссек( до 74'), 95. Бастоні, 7. Зелінський П.( до 65'), 20. Чалханоглу( до 81'), 23. Барелла, 99. Таремі, 9. Тюрам М.( до 65')
Заміни: 22. Мхітарян(від 65'), 10. Мартінес Л.(від 65'), 2. Дюмфріс(від 74'), 28. Павар(від 74'), 16. Фраттезi(від 81')
Запасні: 12. Дi Дженнаро, 13. Мартінес Х-п, 6. де Врей, 21. Аслані К.

Глядачі: 50922

23:55

Дякуємо за увагу. А Сіті і Інтеру дякувати не будемо, нехай наступного разу запропонують щось більш видовищне.

23:54

Сіті був ближчим до перемоги, але хлопці, які вийшли на заміну, мабуть, з перших хвилин принесли б більше користі. 22-13 за ударами, 60 - 40 за володінням м'яча

23:53

2-й тайм завершився

94
23:53

Голова Гюндогану щоб нею думати. Ще один удар з лінії воротарського - вище воріт. І це був останній ігровий момент матчу.

89
23:47

Щастить Інтеру - Гюндоган б'є головою просто з лінії воротарського - Зоммер бере. Дуже надійно грає швейцарець.

87
23:45

Інтер дуже втомлений. Загубили Фодена по центру метрах в 20. Але удар у Філа не вдався

23:38

Сіті витратив 3 хвилини, але все ж розіграв до вірного. І Гвардіол приклався максимально щільно. Зоммер потягнув!

76
23:34

Дюмфріс прорвався лівим флангом і прострілив до центру штрафного. Там Мхітарян на мить випередив захисника і пробив дуже сильно і трохи невлучно

23:30

Гріліш завершує багатоходівку метрів з 14. Дарміан встигає заблокувати його удар.

69
23:28

Небезпечно! Фоден б'є з 9 метрів - Зоммер тягне! До цього Сіті видав низку дрібних пасів в штрафному і усі вони пройшли. Вперше Інтер дозволив так себе возити

23:19

Ще одна швидка атака Інтера. Пас Барели перериває Аканжі, а міг Таремі вийти віч на віч

60
23:18

впав темп, немає загострень

54
23:13

Бастоні загубив м'яч у власному штрафному, але обидва удари (Фоден і Гріліш) були заблоковані

52
23:11

Дарміан забіг до штрафного Сіті і чомусь віддав п'ятою назад на противника.

48
23:06

Перший удар Фодена - вище воріт

23:04

У Кевіна наприкінці тайму був неприємний епізод, його заміна напевно викликана саме цим.

22:49

9-10 за ударами. Сіті занадто багато суєти і занадто мало справжніх загострень. У Інтера план кращий, але не вистачає класу.

22:48

1-й тайм завершився

45
22:48

Едерсон рятує після удару Аугусто майже впритул, але з гострого кута. Інтер втік у контратаку, яких вже вдосталь було до перерви. Сіті догрався би вже, якби у Інтера в атаці сьогодні були більш класні виконавці.

43
22:44

Де Брюйне з кута воротарського програє дуель Зоммеру - лише кутовий

42
22:43

Інтер перехоплює прямо перед чужим штрафним. Тюрам б'є з 16 метрів - небезпечно, але вище воріт

40
22:41

8 - 8 за ударами. Немає переваги у Сіті в цьому компоненті

37
22:38

Бернарду Сілва відверто налажав - після ідеального прострілу де Брюйне не зумів влучити по м'ячу просто напроти воріт.

35
22:37

Довго возив Сіті м'яч, ніяк не вдавалося до штрафного потрапити. Але потужна атака всеж закінчилася дуже небезпечним ударом Холанда. Впритул до стійки пройшов м'яч після ударом низом

33
22:34

Жовта картка. Манчестер Сіті. Рубен Діаш

31
22:32

Едерсон демонуструє вражаючу реакцію на удар Тюрама головою впритул (хоча і з відвертого офсайду)

28
22:29

62-38 - відсоток володіння

24
22:26

Савіньо з прострілу де Брюйне заряджає кудись параллельно воротам. А бив з гарної позиції.

23
22:24

Притиснув Сіті, багато дрібних передач поблизу штрафного, але жодного удару

19
22:20

Ось і Холанд. Після навісу виграв повітря, але пробив по центру і Зоммер забрав.

17
22:19

Ще одна контра Інтера і знов Таремі не вдається на лінії штрафного прийняти вдале рішення.

16
22:17

Знов Інтер небезпечно контратакує. Але Таремі відверто злякався і віддав непотрібний пас на Тюрама.

14
22:15

Пережили гості стартовий тиск і намагаються налагодити контроль м'яча

10
22:12

Інтер повірив в себе на чужій половині і ледь не отримав відповідь - Де Брюйне вибігав, але не віддав на Холанда - занадто слабко дав на партнера

7
22:09

Тікає Інтер в чергову контру - Тюрам потрапляє до офсайду. Поки Інтер, який зовсім без м'яча, все одно виглядає гострішим

22:08

Міланці будуть це робити, адже Сіті зовсім не думає про тили, всі в атаку з перших хвилин

6
22:07

Інтер терпить позаду і тікає у контратаку. Тюрам б'є з гострого кута - Едерсон на місці.

4
22:05

Пас на лінію воріт на Холанда - Бастоні виграє дуже вижливу дуель та вибиває м'яч

3
22:04

Аугусто поки вдається зупиняти Савіньо і Льюіса на своєму лівому фланзі.