Полісся: 23. Волинець, 44. Чоботенко, 55. Крушинський( до 76'), 13. Тейлор Л.( до 39'), 34. Віалле, 7. Назаренко Ол-р( до 63'), 8. Бабенко, 15. Михайліченко Б., 37. Таллес Коста( до 62'), 90. Пайшао, 11. Гуцуляк( до 54')
Заміни: 29. Смоляков(від 39'), 10. Макуана(від 54'), 30. Лєднєв(від 62'), 95. Мустафаєв Е.(від 63'), 14. Борел(від 76')
Запасні: 1. Кудрик, 33. Поспєлов, 31. Майсурадзе, 4. Матич, 9. Луїфер, 19. Шастал, 27. Бристрич

Попередження: Гуцуляк 5', Макуана 81', Пайшао 90'

На цьому все. Полісся впевнено перемогло Чорноморець в гостях.

19:57

2-й тайм завершився

95
19:57

Гол. Полісся. Лєднєв. Курйозний м'яч під завісу матчу забиває Лєднєв. Пайшао протягнув м'яч, змістився зліва у центр та пробив. М'яч влетів у п'яту точку Макуана та повернувся до Пайшао. Другий удар з лівої ноги по-хокейному підкоригував Лєднєв.

90
19:53

Чотири хвилини додав арбітр.

87
19:48

Чорноморець не здається і продовжує йти вперед. Янаков на фланзі заробив кутовий.

86
19:47

Янаков зі штрафного метрів з 28 пробив значно вище воріт. Хоча сам удар за якістю був дуже непоганий.

83
19:44

Удод у філігранному підкаті зупиняє наступ Борела на ворота Полісся.

81
19:42

Жовта картка. Полісся. Макуана

81
19:42

Макуана зависоко підняв ногу у боротьбі із суперником. Ще одна жовта.

80
19:40

Пауза на водопій. Останніми хвилинами команди багато бігають, а з небезпечними моментами утворився якийсь гострий дефіцит.

79
19:40

Жовта картка. Чорноморець. Кисiль Я.

79
19:40

Ох, як грубо Кісіль у підкаті збиває Михайліченка! Справедлива жовта картка.

78
19:38

Жоау Нету низом шукав у воротарському майданчику Полісся Хобленка. Олексій на м'яч не встиг, а Волинець забрав точно в руки, ліквідувавши загрозу.

19:36

Дійшло до удару низом з дальньої дистанції, але дуже легка здобич для Рудька. Більшу увагу викликало падіння Хобленка у штрафному майданчику Полісся після контакту із Смоляковим. Рефері дивився прямо на цей епізод і злочинних дій не помітив.

71
19:33

Чорноморець останні хвилини проводить на половині поля суперника, але довести справу бодай до проникаючої передачі до штрафного майданчику не може.

68
19:28

Лєднєв врізався ззаду у Попова. Небезпечно, але на думку рефері, не грубо.

63
19:27

Всередині другого тайму стало явно видно, що команди почали видихатися. Тренерська логіка в усіх замінах очевидна.

19:27

Знову на газоні Габелок. Півзахиснику Чорноморця сьогодні добряче дістається по ногах.

52
19:27

Попов та Таллес зіштовхнулися біля штрафного майданчику Чорноморця. Ніби обійшлося без критичних ушкоджень.

48
19:27

Чорноморець активно розпочав другий тайм, обороні Полісся доводиться попрацювати на стримання атак суперника.

18:52

Тотальна перевага Полісся по першому тайму. Але Чорноморець під завісу першої половини гри прокинувся і Богдан Бутко забив чудовий м'яч. Такі голи прикрашають наш чемпіонат.

18:51

1-й тайм завершився

45
18:51

Гол. Чорноморець. Бутко! Шедевр від досвідченого захисника! Богдан на правому фланзі отримав передачу від Петряка, змістився трохи в центр і з лівої вклав м'яч у дальню дев'ятку!

45
18:51

І ще момент у Полісся, але Пайшао, вийшовши практично віч-на-віч з Рудьком, не зміг спрямувати м'яч у ворота. Надто слабкий удар низом.

45
18:51

Вау! Назаренко був в сантиметрах від дубля. Прохід Михайліченка правим флангом завершився передачею низом до воротарського майданчику. Сашко бив в один доторк - вище воріт.

43
18:51

Смоляков неробочою правою б'є з дальньої дистанції - повз ворота.

41
18:51

Удод грубо б'є в гомілкостоп Назаренка на фланзі. Рефері пробачає.

39
18:51

Заміна. Полісся. Тейлор Л. пішов, Смоляков вийшов

38
18:51

Лукас Тейлор зазнав ушкодження та залишив поле...

35
18:51

Гол. Полісся. Гуцуляк. Таллес Коста з позначки не зміг обіграти Рудька, однак першим на добиванні був Гуцуляк.

32
18:51

Другий пенальті у ворота Чорноморця! Рефері побачив кримінал в діях Білошевського, який притримав за футболку Крушинського.

26
18:51

Ще момент біля воріт Чорноморця, але Лукасу Тейлору на дали прийняти м'яч. Цього разу захист одеситів спрацював як треба - кутовий.

22
18:51

Небезпечно біля воріт Чорноморця! Таллес Коста замикає подачу від Лукаса Тейлора з правого флангу потужним ударом зходу. М'яч на шляху до воріт зачепив когось із гравців одеської команди та вилетів за межі поля.

20
18:51

Гуцуляк взяв на себе ініціативу та змістився з правого флангу до центру. Удар низом - надто легко для Рудька.

19
18:51

Полісся забило два м'ячі та спокійно контролює хід матчу. Чорноморець намагається йти вперед, але попереду в команди Бабича поки що невелика криза жанру.

15
18:52

Чорноморець заробив перспективний штрафний удар. Хобленко з майже 30 метрів примудрився влучити у стінку.

8
18:52

Гол. Полісся. Пайшао

11
18:13

Гравці Чорноморця виглядають відверто розгублено. А тут і Попов пішов у відбір та зазнав ушкодження. Однак форвард зможе продовжити матч.

8
18:10

Гол. Полісся. Таллес Коста. Яка блискавична комбінація! Назаренко до забитого м'яча додав асист. Полісся перехопило м'яч у центрі поля, далі театр дій змістився на лівий фланг, де Назаренко виконав класну передачу низом. Захист Чорноморця розвалився і Таллес Коста в дотик поклав м'яч у кут.

18:09

Гуцуляк фолить у центрі поля біля лицевої лінії. Наш прогноз по жовтих картках почав здійснюватися.

5
18:06

Жовта картка. Полісся. Гуцуляк

18:06

Все до банального просто. Таллес Коста вривався до штрафного майданчику з правого кута. М'яч зрикошетив від газону, а Єрмаков, який зустрічав Косту з правого боку, невдало повів рукою, зачепивши м'яч... З 11-метрової позначки Назаренко поклав м'яч у лівий від себе кут.

3
18:04

Пенальті. Полісся. Назаренко Ол-р

3
18:04

Пенальті за гру рукою суперника заробляє Полісся!

2
18:03

Бабенко вже на другій хвилині вирубив в центрі поля Габелка. Є підозра, що матч буде багатим на жовті картки. Але поки рефері пробачає півзахисника Полісся.

18:01

1-й тайм розпочався

17:55

Команди вже виходять на поле. В Одесі сьогодні сонячно. Шкода лише, що вболівальників немає - такі реалії воєнного часу...

17:23

Чорноморець до цієї гри підходить на фоні поразки від дебютанта УПЛ Лівого Берега у минулому турі. Але Олександр Бабич має виправдання: склад його команди формується лише зараз.

17:22

Полісся у поточному чемпіонаті ще не програвало. Матч першого туру проти Руху було перенесено, а у трьох наступних матчах команда Імада Ашура брала очки. Житомиряни перемогли Шахтар (1:0) та Оболонь (4:0), а також зіграли внічию із Інгульцем (1:1).

17:19

Вітання усім шанувальникам українського футболу. Програму суботніх матчів 5-го туру УПЛ закриває гра в Одесі, куди в гості до Чорноморця прибуло Полісся.