Марино Пушич: Ми заслужили перемогти Динамо

another languages: ru

Марино Пушич поділився своєю думкою про сьогоднішній матч із Динамо

Головний тренер "Шахтаря" Марино Пушич поділився своєю думкою про сьогоднішній матч із "Динамо" (1:1).

Нагадаємо, що донеччани забили на старті другого тайму зусиллями Бондаря, але пізніше залишилися вдесятьох і пропустили в кінцівці гри після голу Караваєва.

"Чи була червона картка вирішальною? Так. Гру можна поділити на дві частини - у першій у нас було 11 гравців і ми показували чудовий футбол. Ми могли забивати в першому таймі двічі або тричі. Ми провели чудовий матч.

Я не бачив епізод із червоною, але він мав свій ефект на перебіг подій на полі. Ми домінували, грали відмінно, але, коли перебуваєш більшу частину другого тайму вдесятьох, це має свій ефект. Наприкінці зустрічі ми пропустили гол, що шкода.

Я вважаю, що ми заслужили на перемогу, з огляду на те, як ми проявляли себе в повному складі. Це показує, на наскільки хорошому рівні ми перебуваємо, адже грали з таким опонентом у домінуючий футбол.

Я справді пишаюся своїми гравцями. Попереду багато матчів, Динамо випереджає нас на шість очок і буде цікаво, чи зуміють вони втримати гандикап. Буде дуже цікаве протистояння в чемпіонаті.

Наразі Динамо фаворит УПЛ, у них гандикап у шість очок, і вони не так серйозно розглядають єврокубки через логістику. Можу вас запевнити, ми будемо намагатися наздогнати їх поки буде така можливість", - сказав Пушич в інтерв'ю УПЛ-ТБ.

2024-25, Чемпіонат України: Турнірна таблиця