Ван Леувен: Це гарний шлях для Металіста-1925, яким ми йдемо зараз

another languages: ru

Головний тренер Металіста-1925 Патрік ван Леувен оцінив гру своєї команди у вчорашньому матчі Першої ліги з Діназом.

Нагадаємо, що харківська команда вополотила свою перевагу в два голи, забивши в кожному з таймів. Перед перервою відзначився Арі Моура, а майже одразу після відпочинку Борячук.

"Я думаю, що ми добре розпочали цей матч, провели кілька атак, де мали можливості забити. Наша команда не зупинялася протягом 45 хвилин і, власне, на 45-й хвилині ми заробили пенальті. Реалізували, рахунок став 1:0 і на цьому перший тайм завершився.

На мою думку, у другому таймі ми продовжували показувати бажання грати у високому темпі. І в дебюті тайму нам вдалося досягти успіху, хороший крос виконав Василь Кравець, а Андрій Борячук чудовим чином замкнув цю передачу. Після цього гра продовжувала відбуватися під нашим контролем, ми мали багато шансів, які не змогли реалізувати. Мені здалося, що той гол, який створив Райомонд Овусу, був забитий без порушення правил. Нашому нападнику вдалося вибороти м'яч у голкіпера, що дозволило завдати влучний удар Юрченку. Ми заслужили цю перемогу.

Я думаю, що це гарний шлях для клубу, яким ми йдемо зараз. Ми маємо продовжувати здобувати саме такі результати. Це не так легко було приїхати та перемогти на полі "Діназа". Але ми маємо це робити, це частина ліги, і ми виконали сьогодні свою роботу", - зазначив голландський фахівець.

Ця перемога дозволила Металісту 1925 набрати 20 очок і піднятися на третє місце в групі Б. Лідеру Полтаві харків'яни поступаються п'ятьма балами.

27 жовтня

16:19
У центральному матчі десятого туру Ередивізії Феєнорд у гостях обіграв Утрехт
16:03
Мілевський: У матчах Динамо та Шахтаря зараз не вистачає вайбу, що був раніше
15:54
Зоря підіймається в турнірній таблиці, Лівий берег продовжує безгольову серію: дивитися вiдеоогляд матчу УПЛ
15:48
Флік повторив досягнення Венейблса
15:32
Цуканов приносить перемогу Шахтарю над Динамо в молодіжному українському класичному