Кривбас знову перемагає ЛНЗ і наближається до Шахтаря: відео голів

another languages: ru

Кривбас утретє за два сезони обіграв ЛНЗ, хоча гості сьогодні ледь не врятувалися від поразки

Кривбас втретє за два сезони обіграв ЛНЗ, хоча гості сьогодні ледь не врятувалися від поразки.

Черкаський клуб міг забивати вже на старті гри - Муравський вивів на ударну позицію Халяйлу, а той, перебуваючи перед воротами, запустив м'яч на трибуни. Наступного небезпечного моменту довелося чекати аж до середини тайму, але саме він виявився гольовим.

У Кривбасу пройшла атака лівим флангом, потім після боротьби м'яч долетів на дальню штангу, де його прийняв Хрвоє Іліч і точно пробив у кут воріт. До перерви Микитишин міг подвоювати перевагу своєї команди, але його небезпечний удар з-за меж штрафного зумів відбити голкіпер ЛНЗ.

Другу половину команди розпочали без швидкостей, а забитий м'яч цього разу прийшов після кутового. На 58-й хвилині Понєдєльнік відірвався від захисників під час подачі в штрафний і головою зрізав м'яч у ближній кут воріт ЛНЗ - 2:0.

Наступні 20 хвилин гра проходила під контролем Кривбасу, і тим несподіванішим став гол у відповідь від ЛНЗ. Наумець втік у штрафний майданчик після ідеального пасу на хід від Нонікашвілі, прибрав захисника та запустив м'яч у дальній кут, скоротивши розрив у рахунку до мінімуму.

У результаті все в сьогоднішній зустрічі вирішилося в доданий час. ЛНЗ ледь не зрівняв рахунок після подачі з кутового і вже за хвилину отримав гол у свої ворота - голкіпер гостей прибіг до чужого штрафного майданчика, у криворіжців вийшла швидка контратака, а все завершив ударом по порожніх воротах Драмбаєв.

3:1 - Кривбас обходить ЛНЗ у турнірній таблиці і тепер знаходиться у двох очках від Шахтаря.

2024-25, Чемпіонат України

Кривбас - ЛНЗ 3:1 (1:0)
Голи: Іліч Х., 24 (1:0); Понєдєльнік, 58 (2:0); Наумець, 78 (2:1); Драмбаєв, 95 (3:1)

Кривбас: Кліщук; Драмбаєв; Кузик Д.; Романчук О.; Бізімана Д.; Твердохліб Є.; Задерака; Іліч Х. (Аморозо М., 75); Понєдєльнік; Соса Д.; Микитишин (Нланду, 59)
Запасні: Хома Б.; Маханьков; Бандейра; Каменський; Шевченко Я.; Кожушко
Попередження: Задерака 25

ЛНЗ: Кучеренко; Дайко; Саліху; Муравський (Наумець, 68); Тілль О.; Яшарі; Путря; Нонiкашвiлi; Халяйла (Молло, 68); Момо Ф.; Топалов (Пасіч Г., 59)
Запасні: Самойленко К.; Пеньков; Ангелов; Бар; Авагімян; Бойко В.; Норенков; Олійник

17:35
Польских арбитрів, які напились перед матчем Динамо - Рейнджерс, дискваліфікували
16:17
Роберто Манчіні: Багато що змінилося із засиллям іноземців в чемпіонаті Саудівської Аравії