В італійській пресі впевнені, що гравці Мілана не зрадили Фонсеку

another languages: ru

Італійське видання La Gazzetta dello Sport проаналізувало ситуацію в Мілані

Італійське видання La Gazzetta dello Sport проаналізувало ситуацію в Мілані, де головний тренер Паулу Фонсека відмовився від низки основних гравців у минулому матчі Серії А.

Португальський наставник ухвалив кілька правильних рішень у поєдинку, який Мілан виграв з рахунком 1:0 в Удінезе в суботу, коли він посадив на лаву Рафаеля Леао, Фікайо Томорі і Теммі Абрахама.

Перед міжнародною перервою англійські гравці розлютили тренера, проігнорувавши ієрархію пенальті в матчі проти Фіорентини, а Леао залишився в запасі через особисте рішення Фонсеки. Наставник "россонері" пояснив на передматчевій пресконференції, що "команда важливіша за будь-якого гравця".

Журналіст La Gazzetta dello Sport Себастьяно Вернацца зазначає, що більшість гравців Мілана "не зрадила" свого тренера в суботу, особливо після того, як команда залишилася вдесятьох у першому таймі. Деякі з найвідоміших імен Мілана не вийшли на поле в матчі на Сан-Сіро, але реакція решти команди була обнадійливою.

Гравці Мілана довели, що вони на боці тренера в Серії А, але сьогодні на "россонері" та їхнього тренера чекає ще більш серйозне випробування - матч із Брюгге в Лізі чемпіонів. В італійській пресі від команди Фонсеки чекають тільки перемоги і повернення Рафаела Леау до стартового складу.