Українська молодіжка вела до 88-й хвилин, але програла: дивитися першу поразку команди Мельгоси

another languages: ru

Українська молодіжна збірна програла англійцям 1:2

До цієї зустрічі підопічні Унаї Мельгоси здобули вісім перемог у восьми матчах. Однако у Борнмуті на стадіоні «Дін Корт» їм протистояли найгрізніші суперники у групі — англійці.

❗️Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб отримувати всі ексклюзивні новини першими та не пропустити жодної важливої події! 🔔

У першому таймі господарі мали повну перевагу — вони завдали по воротах Нещерета сімох ударів (один у площину), а наші не спромоглися відповісти жодним. Підопічні Бена Футчера створили три дуже небезпечні моменти, а найбільшу загрозу ніс Жіро-Хатчінсон. Його ударам на 16-й та 45-й хвилині лише трохи не вистачило влучності. Ще в одному випадку, після удару Макейті, врятував наш голкіпер.

Після перерви українці явно додали в атаці, і моменти почали виникати вже біля воріт обох команд. На удар Волошина суперники відповіли шансами для Макейті та Філоджіна. А на 71-й хвилині підопічні Унаї Мельгоси повели в рахунку. Очеретько подав кутовий до дальньої стійки, і Михавко класно зіграв головою.

Утім, англійці змогли не лише відігратися. На 88-й хвилині Макейті чудово виконав штрафний удар і відновив рівновагу, а на другій компенсованій хвилині він оформив дубль і приніс перемогу своїй команді — 2:1. Таким чином, збірна України U-21 зазнала першої поразки у відбірній групі F, попри це, вона має путівку до фінального турніру. Жеребкування відбудеться 3 грудня в Братиславі.

Євро U21 2025, Відбір

Англія - Україна 2:1 (0:0)
Голи: Михавко, 71 (0:1); Макаті, 88 (1:1); Макаті, 92 (2:1)

Англія: Траффорд; Куанса; Харвуд-Белліс; Мортон Т. (Андерсон Е., 78); Хіншелвуд (Скарлетт, 84); Холл; Макаті; Грей (Байноу-Гіттенс, 64); Хатчінсон (Роджерс М., 64); Делап; Філоген-Біденс (Ілінг, 84)
Запасні: Бідл; Тікл; Крессуелл Ч.; Скотт А.
Попередження: Грей 55; Філоген-Біденс 56; Холл 89

Україна: Нещерет; Вівчаренко; Крупський (Брагару, 46); Михавко; Хлань М. (Смоляков, 56); Очеретько; Ярмолюк; Волошин Н. (Квасниця, 84); Федор (Яцик, 72); Мельниченко М.; Краснопір (Горбач, 56)
Запасні: Ледвій; Крушинський; Єрмачков; Слюбик; Варфоломєєв I.

12:28
Куман і ван Дейк у розпачі після видалення Вірджила - перша жовта була за розмови
12:12
Нагельсманн пояснив мінімальну перемогу над збірною Боснії та Герцеговини
11:55
МЮ розпочав переговори з Тухелем
11:38
Георгій Судаков віддав шостий гольовий пас у збірній за рік, йде за рекордом Ярмоленка
10:30
Стрелец стріляє двічі, шведи гнуться: дивитись огляд бойового матчу у Братиславі
09:13
В обіймах Ундава: форвард Штутгарта забив боснійцям 3 голи, але хет-трик не відбувся
09:00
08:45
Михайло Мудрик: Я просто зробив свою роботу
08:30
Чехи перед матчем з Україною наздоганяють лідера: дивитись відеоогляд перемоги над Албанією
00:11
Мудрик приносить Україні першу перемогу в Лізі націй 2024-25: дивитися відеоогляд