Чехи перед матчем з Україною наздоганяють лідера: дивитись відеоогляд перемоги над Албанією

another languages: ru

Чехія - Албанія 2:0

Збірна Чехії, яка стартувала в Лізі Націй з розгромної поразки від грузинів, здобула другу поспіль перемогу і наздогнала за очками лідера групи B1.

Команда Івана Гашека вдома впевнено взяла гору на албанцями - 2:0. Героєм став Томаш Хорій, який оформив дубль. Причому перший гол форвард Славії забив уже на третій хвилині, поставивши тон матчу.

Дубль подвоїв кількість голів Хорія за національну команду. До цього він відзначився у футболці збірної лише двічі.

Перемога дозволила чехам наздогнати за очками грузинів. Наступний матч вони проведуть проти збірної України 14 жовтня.

Ліга Націй УЄФА 2024-2025

Чехія - Албанія 2:0 (1:0)
Голи: Хори, 3 (1:0); Хори, 63 (2:0)

Чехія: Коварж М.; Цоуфал; Вітик; Боржил; Голеш; Черв Л. (Чванчара, 90); Провод (Лінгр, 87); Шульц П. (Крал, 90); Соучек; Черни В. (Гложек, 69); Хори (Кухта, 87)
Запасні: Єдлiчка; Кінський; Гранач; Калвах; Клімент; Змрзли; Кушей
Попередження: Гложек 83

Албанія: Стракоша; Мітай; Хюсай; Кумбулла; Ісмайлі; Аслані К.; Байрамі Н. (Мучи Е., 87); Лячі (Сеферi, 79); Рамадані; Асані (Ходжа Ар., 65); Даку (Тучі І., 65)

12:28
Куман і ван Дейк у розпачі після видалення Вірджила - перша жовта була за розмови
12:12
Нагельсманн пояснив мінімальну перемогу над збірною Боснії та Герцеговини
11:55
МЮ розпочав переговори з Тухелем
11:38
Георгій Судаков віддав шостий гольовий пас у збірній за рік, йде за рекордом Ярмоленка
10:30
Стрелец стріляє двічі, шведи гнуться: дивитись огляд бойового матчу у Братиславі
09:13
В обіймах Ундава: форвард Штутгарта забив боснійцям 3 голи, але хет-трик не відбувся
09:00
Українська молодіжка вела до 88-й хвилин, але програла: дивитися першу поразку команди Мельгоси
00:11
Мудрик приносить Україні першу перемогу в Лізі націй 2024-25: дивитися відеоогляд