Полісся знову перемагає і йде на міжнародну паузу одним із лідерів

another languages: ru

Полісся продовжило свою безпрограшну серію, яка з урахуванням фінішного відрізка минулого сезону налічує вже 13 матчів.

У домашньому поєдинку проти Ворскли, який був останнім перед жовтневою міжнародною паузою, підопічні Імада Ашура вважалися фаворитами. Що не дивно: полтавці не можуть перемогти з середини серпня. Але саме гості створили перший справжній небезпечний момент у недільному матчі. На 12-й хвилині Ієде увірвався ліворуч у штрафний майданчик і пробив низом у дальній кут. Однак на шляху м'яча опинився Смоляков.

У господарів шанс відзначитися мав Луїфер, який на 30-й хвилині отримав м'яч від Крушинського і пробив із розвороту. Тепер вже прийшла черга гравця полтавської команди - Чорноморця - виносити м'яч із лінії воріт. Втім, вже за хвилину рахунок було відкрито. Назаренко наздогнав м'яч і злету відправив його у центр штрафного, де ніхто не завадив Луїферу завдати удару головою - 1:0.

Свій шанс вирівняти становище Ворскла все ж отримала. І скористалася ним. На 40-й хвилині Пердута на правому фланзі проскочив Крушинського та Смолякова і прострілив до лінії воротарського, де на випередженні зіграв Кане - 1:1.

Друга половина пройшла з відчутною перевагою Полісся. Здавалося, що завдання гостей полягає лише в тому, щоб максимально сповільнити гру за рахунок довгого контролю м'яча на своїй половині. У відповідь на це господарі увімкнули високий пресинг і змусили суперника помилятися. Але гол став наслідком розіграшу кутового. Подача в штрафний майданчик виявилася не настільки вдалою, проте м'яч опинився у Смолякова, який здорово пробив у дальню дев'ятку. Кидок Ісенка лише підкреслив красу голу.

Сергій Долганський спробував за рахунок замін переломити хід матчу. Але успіху це не принесло. Ба більше, якби господарі були трохи більш холоднокровними в контратаках, їхня перевага в рахунку була б вагомішою. Проте, Полісся на якийсь час вийшло на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату України, наздогнавши Олександрію.