Лівий Берег дивом вистояв у матчі з Колосом: дивитися відеоогляд матчу УПЛ

another languages: ru

Колос і Лівий Берег зіграли внічию

У заключному суботньому матчі дев'ятого туру УПЛ Колос і Лівий Берег так і не змогли відкрити рахунок. Більшою мірою це стосується господарів, адже дебютант за весь поєдинок завдав лише одного удару в бік воріт суперника.

Складно сказати, чи виходить вже Колос з кризи, але після невдалого старту життя помалу налагоджується: безпрограшна серія налічує вже чотири матчі. Щоправда, у трьох з них ковалівці зіграли внічию. Однак усі передумови обіграти Лівий Берег у господарів були. Колос із перших хвилин позначив свою перевагу і часто завершував свої атаки ударами. До перерви чудові шанси відкрити рахунок були у Третьякова та Болівара, але гостей врятував Механів, який якоюсь мірою реабілітувався за невдалу гру в поєдинку минулого туру проти Динамо.

У другому таймі Колос продовжував гнути свою лінію і знову-таки був близький до успіху. На 63-й хвилині Цуріков віддав м'яч Болівару, який трохи забарився і дозволив суперникові підставити ногу під удар - м'яч рикошетом пройшов поруч із дальньою штангою. На 77-й хвилині Третьяков головою замикав навіс із правого флангу - Лівий Берег врятувала штанга. Нарешті, на 80-й хвилині атаку Колоса завершив ударом у поперечину Демченко.

Статистика засвідчила, що у підсумку Колос завдав 15 ударів, шість із яких - у площину. Але так і не зумів відкрити рахунок - 0:0. Обидві команди залишаються в нижній частині турнірної таблиці чемпіонату України.

2024-25, Чемпіонат України

Колос - Лівий берег 0:0

Колос: Пахолюк; Бондаренко В.; Козік; Краснікі І.; Велетень (Гусол, 79); Демченко Ол.; Криворучко (Гагнідзе Н., 46); Оріховський (Салабай, 68); Третьяков; Цуріков; Джованні Болівар (Безбородько, 68)
Запасні: Горох; Мисак; Бурда; Ільїн; Лучкевич; Дієго Каріока; Алефіренко; Паулаускас Гі.
Попередження: Криворучко 35; Оріховський 38

Лівий берег: Механів; Семенов Д.; Соколов О.; Галас Т. (Когут Ів., 75); Дедух; Когут М. (Войцеховський, 75); Приходько К. (Банада, 85); Синиця (Співаков, 75); Шаповал В.; Якімів; Кобзар (Сухоручко, 46)

19:08
Олександрія втрачає перемогу після пенальті на 99-й хвилині: дивитися відеоогляд матчу УПЛ
18:03
Воротар Олександрії про суддівство у матчі з Рухом: Тут була певна упередженість
17:49
Колос - Лівий Берег: дивитися онлайн-трансляцію матчу УПЛ
17:49
1000 перемог у Ла Лізі: дивитися, як Еспаньйол писав історію в матчі з Мальоркою
17:31
У Бундеслізі перервалася найдовша безголева серія в історії
17:19
Арне Слот дав мінорний прогноз щодо травми Алісона: мінус матчі з Челсі, Арсеналом та Астон Віллою