Інтер не зустрів опору від Црвени Зірки: на Джузеппі Меацца - розгром

another languages: en ru

Після успішного результату в першому турі основного етапу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті (0:0), Інтер розпочав своє улюблене заняття: штампувати перемоги.

Команда Сімоне Індзагі цілком прогнозовано розгромила Црвену Звезду. Причому рахунок було відкрито на 11-й хвилині. Наш старий знайомий Генріх Мхітарян заробив штрафний неподалік воріт суперника. А Хакан Чалханоглу філігранно виконав цей удар. Надалі, в першому таймі Інтер контролював хід гри, не дозволяючи супернику створити хоч трохи гольовий момент.

Після перерви господарі додали в агресії та пішли вперед. І якщо Мхітаряну не вдалося в один дотик замкнути передачу з правого флангу, то в наступній атаці Інтер досягнув успіху. Це Мехді Таремі підстеріг суперника біля його штрафного майданчика, відібрав м'яч і викотив під удар Арнаутовичу. Досвідчений австрієць не мав права зіпсувати такий момент – 2:0.

За 12 хвилин Таремі повторив фокус із капелюхом. Цього разу іранець асистував Лаутаро Мартінесу, який уже вийшов на заміну. Той вирішив не змінювати заданий стиль і також легко котнув м'яч у ворота сербів. 3:0, справу зроблено.

Але Мартінес на цьому вирішив не зупинятися і взявся чинити тиск на ворота суперника. В одному з епізодів він змусив Дркушича порушувати правила у власному штрафному майданчику. Рефері відчув технічні проблеми із прийняттям сигналу від фургона VAR. Але через деякий час все ж таки вказав на точку. Справедливо, право на пенальті було делеговано Мехді Таремі: іранець до двох асистів додав забитий гол.

Таким чином, Інтер здобуває першу перемогу в оновленій ЛЧ. Наступний матч нерра-адзуррі зіграють 23 жовтня на виїзді. Їхнім суперником буде швейцарський Янг Бойз.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Інтер - Црвена Звезда 4:0 (1:0)
Голи: Чалханоглу, 11 (1:0); Арнаутовіч, 59 (2:0); Мартінес Л., 71 (3:0); Таремі, 81 (пенальті) (4:0)

Інтер: Зоммер; Бастоні (Біссек, 74); де Врей (Ачербі, 64); Дюмфріс; Карлос Аугусто; Павар; Мхітарян (Фраттезi, 64); Зелінський П.; Чалханоглу; Арнаутовіч (Мартінес Л., 64); Таремі
Запасні: Дi Дженнаро; Мартінес Х-п; Дарміан; Дімарко; Аслані К.; Тюрам М.
Попередження: Мхітарян 15; де Врей 49; Мартінес Л. 69

Црвена Звезда: Глазер О.; Джига; Дркушич; Сел Юн Ву; Спаїч; Крунич; Ельшнік; Максiмовiч Ан. (Радоньїч Н., 69); Ндіайє (Іліч Л., 69); Олаїінка; Сілас (Дуарте Б., 70)
Запасні: Гутеша; Іліч Ма.; Лековіч; Родіч; Далсью; Мілсон; Пруцев Є.; Канга; Катаі

17:00
Коул Палмер очолив команду туру в АПЛ, а ще там воротар, який пропустив чотири м'ячі