Ворскла на виїзді відібрала очки у Кривбасу: відео голів

another languages: en ru

Кривбасс и Ворскла не выявили сильнейшего

Кривбас і Ворскла не виявили сильнішого в матчі з двома голами і двома повітряними тривогами.

Поєдинок уперше було зупинено вже на п'ятій хвилині, а командам довелося довше, ніж зазвичай, входити в гру. У результаті небезпечні моменти пішли лише під кінець першого тайму, і саме тоді було забито обидва сьогоднішні голи.

Спочатку арбітр не зарахував через офсайд м'яч Твердохліба, а вже у своїй наступній атаці Ворскла відкрила рахунок. Відзначився Самсон Ієде, який взяв гру на себе, прибрав одного захисника, змістився в бік і запустив м'яч між Вакулком і Кузиком - точно під стійку!

Відповіді Кривбасу довго чекати не довелося. За хвилину до свистка на перерву господарі заробили стандарт - Соса під час подачі у воротарський відірвався від усіх захисників Ворскли і на дальній стійці головою переправив м'яч у сітку.

Початок другого тайму зіпсувала ще одна повітряна тривога, через яку перерва затягнулася на 30 хвилин, а після повернення команд на поле глядачі на трибунах стадіону "Гірник" голів більше не дочекалися. За всю другу половину Кривбас і Ворскла не створили на двох жодної реальної нагоди для взяття воріт, у підсумку заслужено поділивши очки - 1:1.