Баєр знищив Феєноорд на старті Ліги чемпіонів

another languages: en ru

Кількість перемог з великим рахунком у першому турі Ліги чемпіонів продовжує зростати. Поразок, відповідно, теж, що, до речі, може мати важливе значення на фініші, адже саме різниця забитих та пропущених м'ячів стане головним критерієм за умови рівності очок.

Черговим невдахою став Феєноорд, який ніяк не може прийти до тями після відходу Арне Слота. У домашньому поєдинку з Баєром роттердамці контролювали м'яч, створювали моменти, кілька разів навіть відправили м'яч у сітку, але з офсайду. Однак ще до перерви гості провели чотири(!) результативні атаки, просто знищивши свого суперника і надії його вболівальників.

Рахунок було відкрито вже на п'ятій хвилині, коли втрата господарями м'яча мала для них сумні наслідки: Віртц по центру просунувся в бік воріт і без перешкод пробив метрів із 20-ти у нижній кут.

Господарі не знітилися і спробували дати швидку відповідь. Але перший тайм показав різницю в класі. Особливо в завершальній стадії атак: Феєноорд жоден зі своїх моментів перетворити на гол так і не зумів, а Баєр забив навіть там, коли ніхто цього не очікував. Йдеться про четвертий гол, коли голкіпер Феєноорда Велленройтер просто закинув м'яч у свої ворота.

Практично весь другий тайм пройшов на половині поля німецького чемпіона. Але команда Хабі Алонсо продемонструвала вміння організовано оборонятися. Моментів біля воріт Баєра було небагато, а гол господарів знову було скасовано через офсайд. Тож уникнути сухої розгромної домашньої поразки Фейєноорду не вдалося - 0:4.

У наступному турі Феєноорд зіграє в гостях із Жирною, а Баєр прийме Мілан.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Феєнорд - Баєр 0:4 (0:4)
Голи: Віртц, 5 (0:1); Грімальдо, 30 (0:2); Віртц, 36 (0:3); Велленройтер, 45 (автогол) (0:4)

Феєнорд: Велленройтер; Білен; Ганцко; Траунер (Мітчелл, 72); Зеррукі (Смал, 46); Лотомба (Хадж Мусса, 61); Хван Ін Бом; Міламбо (Надже, 75); Пайшан (Уеда А., 61); Тімбер К.; Хіменес С.
Запасні: Бейло; Гонсалес Фа.; Зехіел; Іванушець; Осман I.; Карранса
Попередження: Траунер 43

Баєр: Градецький; Грімальдо (Белосьян, 80); Інкап'є; Дж. Та; Тапсоба Е.; Фрімпонг Дж.; Андріх; Віртц (Адлі А., 72); Г. Джака (Паласіос Ес., 81); Терьє (Гарсія Ал., 72); Боніфейс (Шик, 62)
Запасні: Коварж М.; Ломб; Артур Соареш; Мукіеле; Телла; Хофманн

20 вересня

01:14
Атлетико на останніх хвилинах вириває перемогу у Лейпцига
01:10
Перший тур завершено: на якому місці Шахтар у турнірній таблиці Ліги чемпіонів?

20:57
Атлетико Мадрид - РБ Лейпциг: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу Ліги Чемпіонів
20:00
Це було лише місяць тому: Барселона - Монако 0:3, дивитись розгром непереможної команди Фліка