Дебютант Гіттенс приносить Борусії перемогу у Брюгге

another languages: ru

Минулорічний фіналіст Ліги чемпіонів Боруссія Дортмунд новий розіграш розпочала з упевненої перемоги над Брюгге.

Для Нурі Шахіна цей матч був особливим, дебютним на чолі рідного клубу у Лізі чемпіонів. І Брюгге максимально ускладнив завдання успішного дебюту, нав'язавши хорошу боротьбу супернику у першому таймі. Чого тільки вартувала атака, під час якої футболісти господарів завдали п'яти ударів по воротах суперника! Три з них виявилися заблокованими, один відбив Кобель, а останній припав у перекладину. Дортмундці шукали попереду Малена. І коли нідерландець отримував м'яч, його підбивала точність.

Після перерви Боруссія збільшила тиск на ворота суперника. Ще один момент зіпсував Мален. Здається, нулі на табло вже влаштовують обидві команди. Але на заміну замість Забітцера вийшов 20-річний Джеймі Байноу-Гіттенс. Спочатку він відкрився у штрафному майданчику суперника, підправив під праву ногу і спокійно вклав м'яч у правий від себе кут. Другий м'яч був ще красивішим. Гіттенс увійшов до штрафної площі суперника зліва, накрутив двох опонентів і вклав м'яч у нижній кут.

Підсумковий рахунок встановив Серж Гірассі вже в компенсований час. Він заробив пенальті і сам же його реалізував.

Таким чином, Боруссія перемагає у першому матчі оновленої Ліги чемпіонів. Такий дебют Нурі Шахіну та Джеймі Байноу-Гіттенсу запам'ятається назавжди.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Брюгге - Боруссія Д 0:3 (0:0)
Голи: Байноу-Гіттенс, 76 (0:1); Байноу-Гіттенс, 86 (0:2), Гірассі, 90+4-пен. (0:3).

Брюгге: Міньйоле; Де Куйпер; Мехеле; Ордонез Дж.; Сейс (Саббе, 71); Ванакен; Ветлесен; Онедіка; Сков Ольсен; Нільссон Г. (Ютгла, 65); Цоліс
Запасні: Яккерс; Ромеро; Нільсен К.М.; Скураш; Яшарі; Талбі; Вермант
Попередження: Ветлесен 53

Боруссія Д: Кобель; Бенсебаіні (Антон В., 59); Зюле; Рюерсон; Шлоттербек Н.; Джан Е.; Брандт; Гросс (Нмеча Ф., 68); Забітцер (Байноу-Гіттенс, 68); Адейемі К. (Коуту, 87); Мален (Гірассі, 59)
Запасні: Лотка; Майер А.; Кабар; Ажиль; Дюранвiль; Байер М.

16:30
Колишній гравець Арсеналу провозив дві сумки наркотиків із Бангкоку.
15:15
Болонья – єврокубковий рекордсмен, ось чому Шахтар не зміг виграти на Ренато Даль`Ара