Слот та Ліверпуль переграють Фонсеку та Мілан: дивитись голи

Додано:
another languages: en ru

Пауло Фонсека може не втриматись у кріслі головного тренера Мілана. Незважаючи на те, що португальський фахівець очолив команду лише влітку, результати та гра Мілана викликають свист навіть у своїх уболівальників. У вівторок у цьому можна було переконатися на Сан-Сіро.

Але про все по порядку. Вже на третій хвилині Мілан... відкрив рахунок. Пулішич на правому фланзі вирішив взяти всю відповідальність на себе: протягнув м'яч, увійшов у штрафний майданчик і потужно пробив. Алісон нічим своїй команді допомогти не зумів. Проте дивно не це, а те, що після голу господарі повністю програли боротьбу за ініціативу.

А Ліверпуль Арне Слота не мав бажання програвати у другому матчі поспіль (після невдачі на Енфілді з Ноттінгемом минулими вихідними). Гості пішли вперед, і дуже скоро Салах міг зрівняти рахунок - італійців врятувала поперечина. Втім, у середині першого тайму перевага Ліверпуля отримала дивіденди у вигляді гола Конате, який замкнув навіс із лівого флангу.

Як не дивно, пропущений м'яч не розбудив господарів, які дуже безпорадно виглядали в обороні. Знову в поперечину пробив Салах. Активними в атаці були Гакпо та Жота. Нарешті, кутовий на 42-й хвилині привів до голу – боротьбу у повітрі цього разу виграв ван Дейк.

Проблеми Мілану продовжилися після перерви - на початку другого тайму у жорсткому зіткненні отримав травму Меньян. Основного голкіпера довелося міняти на зовсім юного Торріані, котрий на дорослому рівні ще й не грав. На побиття це не перетворилося – що міг 19-річний воротар робив. Однак зберегти ворота у відведений йому відрізок ігрового часу не зумів - на 67-й хвилині Собослаї замкнув простріл з лівого флангу.

3:1 - Арне Слот продовжує доводити, що вибір босів Ліверпуля був правильним. А ось міланцям варто добре подумати та оцінити ризики. Вони є, яке б рішення щодо роботи Фонсеки вони не ухвалили.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Мілан - Ліверпуль 1:3 (1:2)
Голи: Пулишич, 3 (1:0); Конате І., 23 (1:1); ван Дейк, 42 (1:2); Собослаї, 67 (1:3)

Мілан: Меньян (Торріані, 51); Калабрія (Емерсон Роял, 69); Павлович С.; Томорі (Окафор, 84); Ернандес Тео; Фофана Ю.; Лофтус-Чік (Т. Абрагам, 69); Рейндерс; Пулишич; Леао Р.; Мората (Габбіа, 84)
Запасні: Нава; Бартесагі; Дзеролі; Муса Ю.; Терраччано Ф.; Чуквуезе
Попередження: Калабрія 22; Фофана Ю. 31

Ліверпуль: Алісон; Александер-Арнольд (Гомес, 79); ван Дейк; Конате І.; Цимікас; Гравенберх Р.; Мак Аллістер А. (Ендо В., 92); Собослаї; Жота (Луїс Діас, 68); Салах (К'єза Ф., 92); Гакпо (Нуньєс Д., 68)
Запасні: Келлехер; Ярош; Куанса; Робертсон Е.; Мортон Т.; Бредлі К.; Джонс К.

08:00
Головне за день: звільнення Де Россі, загроза Родрі, продаж Зінченка та інші новини

20:05
Манчестер Сіті - Інтер у рімейку фіналу 2023 року: дивитись онлайн-трансляцію матчу Ліги чемпіонів