Тренер Іспанії: Ми вимагаємо від себе максимуму, особливо після Євро-2024

another languages: ru

Діючі переможці Ліги Націй не змогли відкрити рахунок у вчорашньому матчі з Сербією

Луїс де ла Фуенте, тренер збірної Іспанії, висловився після безгольового старту своєї команди у новому сезоні Ліги Націй.

Нагадаємо, що діючі переможці турніру не змогли відкрити рахунок у вчорашньому матчі з Сербією - 0:0.

"У першому таймі нам трохи забракло впевненості. У другому таймі ми створили багато моментів, але просто не змогли знайти свій завершальний удар.

Травма Мікеля Ойарсабаля? У нього серйозне розтягнення зв'язок гомілкостопа. Завтра пройдуть медичні випробування, які дозволять оцінити ступінь ушкодження.

Ми всі вимагаємо від себе максимуму, особливо після Євро-2024. Це дуже довгий процес, і нам потрібно йти крок за кроком", - зазначив Луїс де ла Фуенте.

08:58
Олег Шандрук про перемогу, яка не сталася: Проти Полісся могли робити рахунок комфортнішим
08:45
Імад Ашур: Верес приїхав сюди мірятися "зграями"
08:27
Інтер на характері уникнув поразки в Монці
08:12
Альварес відкриває лік голам за Атлетіко, мадридці громять Валенсію: дивитись огляд матчу
08:00
Головне за день: Довбик забиває, Зінченко страждає, Миколенко хворіє та інші новини

20:00
Футзал: Україна забиває першою, але поступається Аргентині у стартовому матчі ЧС
19:45
Барселона мстить Жироні, Ямаль оформляє дубль
19:26
Перша Ліга: Агробізнес бере шосту поспіль
19:18
Ренн продовжив серію перемог, у яких забиває три м'ячі: дивитися, як постраждав Монпельє
19:02
Аталанта та Фіорентина забили 5 голів ще у першому таймі: дивитись огляд матчу Серії А