Гвардіола розповів свій улюблений епізод за участю Томаса Мюллера

another languages: ru

Хосеп Гвардіола поділився своєю думкою про переваги нового рекордсмена Баварії Томаса Мюллера

Тренер МанСіті та колишній наставник Баварії Хосеп Гвардіола поділився своєю думкою про переваги нового рекордсмена мюнхенців Томаса Мюллера. Нагадаємо, що минулими вихідними Томас у 710-й раз одягнув футболку Баварії. Це новий рекорд щодо кількості матчів за команду.

"Немає іншого гравця, схожого на Томаса Мюллера. Він один із найбільших гравців в історії Баварії та футболу. Не тільки через його численні титули, але й тому, що він завжди поруч, коли його команда потребує його.

Мій улюблений момент із Томасом? У Лізі чемпіонів 2016 року ми грали з «Ювентусом» та програвали 1:2 за одну хвилину до кінця матчу. Він зрівняв рахунок, зробивши рахунок 2:2, що вивело нас у додатковий час. Ми виграли гру з рахунком 4:2.

"Що мене завжди найбільше вражало в Томасі, так це те, наскільки скромними були його святкування: коли футболісти забивають гол у наші дні, вони бігають одні і святкують. Томас інший, можливо щедріший, він просто хоче обійняти своїх товаришів по команді після забитого голу".

12:30
Олександр Косенко про 1:7 від Аргентини: Нам було складно, але перший тайм ми провели непогано