Динамо поступається Зальцбургу у кваліфікації Ліги чемпіонів: дивитись голи

another languages: en ru

Динамо ризикує залишити Лігу чемпіонів, щоб перейти до Ліги Європи

Завдання виходу до основного турніру оновленої Ліги чемпіонів тепер ускладнилося. Динамо поступилося у Любліні Зальцбургу – 0:2, і відіграти таку фору на полі суперника буде неймовірно важко.

Проливний дощ, звісно, ​​додав проблем. Грати на такому полі непросто. Тим більше, якщо врахувати, що кияни за останній місяць вже вкотре перетинають кордон, щоб провести єврокубкові матчі - виїзні та умовно-домашні, що не може не позначитися на фізичному стані футболістів. Але шанс відкрити рахунок у поєдинку із Зальцбургом був. І навіть, певно, не один. Приміром, на восьмій хвилині Ярмоленко не зумів обробити м'яч, втративши можливість пробити. А потім історія повторилася ще за дев'ять хвилин. З тим самим результатом: пас у штрафний майданчик - невдала обробка м'яча - втрата.

Приблизно з цього моменту Зальцбург пристосувався до гри свого суперника, поступово вирівняв гру, а потім почав активніше йти вперед. І на 29-й хвилині рахунок було відкрито. Гості одним пасом розрізали оборону киян, після чого Нене Доржеле реалізував вихід віч-на-віч.

До перерви Динамо так і не отямилося. А австрійці завдали пару ударів з-за меж штрафного майданчика і могли повторити свою гольову атаку. Втім, вдруге м'яч все ж таки побував у сітці Бущана. Сталося це на початку другого тайму, коли за фол Караваєва у штрафному майданчику у ворота Динамо було призначено пенальті. К'єргор шансів голкіперу киян не залишив – 0:2.

І ось тут Динамо, мабуть, по-справжньому розлютилося і спробувало виправити ситуацію. Знову був момент у Ярмоленка, який, отримавши м'яч праворуч у штрафному майданчику, пробив над дев'яткою. Потім капітан Динамо відправив у прорив Ваната, але його удар заблокував у підкаті захисник.

Зальцбург відповів не менш небезпечно - на 57-й хвилині лише Бущан врятував віце-чемпіона України від гола, відбивши удар впритул після стрімкої контратаки суперника. Але загалом, гості, чия тактика, побудована на контратаках, була зрозумілою, не ризикували даремно. Чи могло Динамо якщо не зрівняти рахунок, то зробити його більш придатним для вирішення завдання за сумою двох зустрічей? Безперечно так. Відмінний момент був у Брагару, який не влучив по м'ячу, замикаючи дальню штангу. Одного разу виграв боротьбу у штрафному майданчику суперника Попов, після удару якого м'яч влучив у штангу. Зрештою, вже у компенсований час Шапаренко міг і, мабуть, мав відправляти м'яч у ворота суперника, але невдало пробив з лінії штрафного майданчика - у голкіпера.

Іншими словами, це не був безнадійний для Динамо матч. Але 0:2 на табло псують усе враження. І легше у Зальцбурзі підопічним Олександра Шовковського точно не буде.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Динамо - Зальцбург 0:2 (0:1)
Голи: Доржеле, 29 (0:1); Кʼєргор, 50 (пенальті) (0:2)

Динамо: Бущан; Дубінчак; Караваєв (Тимчик, 71); Михавко; Попов Д.; Бражко (Михайленко М., 65); Піхальонок; Ярмоленко (Волошин Н., 66); Ванат (Брагару, 71); Кабаєв (Супряга, 88); Шапаренко
Запасні: Нещерет; Біловар; Вівчаренко; Себальос Бр.; Андрієвський; Лонвейк; Рубчинський
Попередження: Шапаренко 45; Дубінчак 81

Зальцбург: Бласвіх; Байду С.; Дедіч А.; П'янтковський; Терзич (Ван дер Бремпт, 26); Бідструп; Глух; Гурна-Дуат (Дагім, 69); Доржеле (Капальдо, 68); Йео (Лукич, 69); Кʼєргор (Ратков, 86)

20:05
Манчестер Сіті - Інтер у рімейку фіналу 2023 року: дивитись онлайн-трансляцію матчу Ліги чемпіонів
15:25
Гаррі Кейн наздогнав Уейна Руні у списку англійських бомбардирів у Лізі чемпіонів