АПЛ: оцінки українців у матчах першого туру

another languages: ru

У Миколенка та Евертона був не найкращий день

Три українські футболісти взяли участь у суботніх матчах англійської Прем'єр Ліги.

Олександр Зінченко вийшов на поле в основі Арсеналу в матчі проти Вулвергемптону (2:0) і був замінений на 69-й хвилині. За цей час українець виграв три єдиноборства у повітрі (з п'яти), 11 разів втратив м'яч, три рази сфолив, 70 разів торкнувся м'яча та зробив 46 точних передач (87%). Один навіс Зінченка не знайшов адресата, а дві довгі передачі з чотирьох виявилися точними. Оцінка SofaScore – 7,0 балів.

На відміну від Арсеналу, Евертон свій домашній матч проти Брайтона провалив – 0:3. Не дивно, що захисники господарів мають низькі оцінки. У тому числі Віталій Миколенко – 6,0 балів. Протягом матчу українець 52 рази торкнувся м'яча та зробив 23 точні передачі (88%), 12 разів втратив м'яч, двічі виграв боротьбу за позицію (з шести), виграв одне єдиноборство у повітрі (з двох), тричі не зміг обіграти суперника на дриблінгу і невдало виконував як навіси (всі три неточно), так і довгі передачі (одна неточна).

Нарешті, центральний захисник Борнмута Ілля Забарний у матчі з Ноттінгем Форест (1:1), як завжди, цементував оборону своєї команди. Українець шість разів виніс м'яч, тричі його перехопив, виграв боротьбу за позицію та два єдиноборства в повітрі (з шести), зробив 10 точних довгих передач (з 16) і 72 рази торкнувся м'яча. Сумарна точність передач – 46 з 57 (81%). Оцінка SofaScore – 7,0 балів.

2024-25, Чемпіонат Англії: Турнірна таблиця

16 вересня

08:12
Альварес відкриває лік голам за Атлетіко, мадридці громять Валенсію: дивитись огляд матчу
08:00
Головне за день: Довбик забиває, Зінченко страждає, Миколенко хворіє та інші новини

20:00
Футзал: Україна забиває першою, але поступається Аргентині у стартовому матчі ЧС
19:45
Барселона мстить Жироні, Ямаль оформляє дубль
19:26
Перша Ліга: Агробізнес бере шосту поспіль
19:18
Ренн продовжив серію перемог, у яких забиває три м'ячі: дивитися, як постраждав Монпельє
19:02
Аталанта та Фіорентина забили 5 голів ще у першому таймі: дивитись огляд матчу Серії А
17:15
Хочеш виграти новий айфон - грай із Гаттузо!
17:00
Віталій Пономарьов: На такому газоні не можна грати матчі Прем’єр-ліги
16:45
Реал перед Лігою Чемпіонів втратив вінгера
16:28
Малиновський не віддав перемогу Довбику: дивитись огляд матчу Дженоа - Рома з дебютним голом Артема