Арне Слот розпочинає у Ліверпулі з перемоги

another languages: en ru

Ліверпуль перемагає під керівництвом Арне Слота

Ліверпуль розпочинає новий етап своєї історії, намагаючись зрозуміти, чи є життя після Клоппа. Перший офіційний матч дав привід для оптимізму - "червоні" обіграли у гостях Іпсвіч.

Зрозуміло, потрібно пам'ятати дві поправки. Перша - одному з лідерів АПЛ та претенденту на титул протистояла команда, яка за два роки пройшла великий шлях з англійської Ліги 1 у найвищий футбольний світ. Хоч би як ефектно це звучало, але торішні дебютанти АПЛ на своєму досвіді переконалися, що втриматися серед найсильніших вкрай непросто.

Друга поправка – гра Ліверпуля у першому таймі. "Червоні" лише 7 разів торкнулися м'яча у штрафному майданчику суперника, завдали трьох ударів і жоден з них не влучив у площину. Та й загалом найкращим словом, яке характеризувала б гру підопічних Арне Слота, є інертність.

Але після перерви все змінилося. Насамперед – швидкість. І, як з'ясувалося, Іпсвіч до такого темпу виявився не готовим. Ініціатива повністю перейшла до Ліверпуля, а гол залишався питанням часу.

Рахунок було відкрито на 60-й хвилині, коли Салах відкрився на правому фланзі та виклав під удар Жоті. А ще за п'ять хвилин вже сам єгиптянин відгукнувся на передачу Собослаї та зміцнив перевагу Ліверпуля у рахунку – 2:0. До речі, не зайвим буде ще раз нагадати, що Салах став найкращим бомбардиром стартових матчів АПЛ - на його рахунку 9 голів і 5 результативних передач. А Арне Слот став першим тренером Ліверпуля у XXI столітті, який розпочав свою роботу в клубі з перемоги.

2024-25, Чемпіонат Англії: Турнірна таблиця

2024-25, Чемпіонат Англії

Іпсвіч - Ліверпуль 0:2 (0:0)
Голи: Жота, 60 (0:1); Салах, 65 (0:2)

Іпсвіч: Волтон К.; Грівз; Девіс Л.; Туанзебе (Смодич, 74); Вулфенден; Бьорнс (Б. Джонсон, 57); Луонго (Тейлор Дж., 65); Морсі; Хатчінсон; Делап (Аль-Хамаді, 74); Чаплін (Харнс, 65)
Запасні: Слікер; Берджесс; Таунсенд К.; Філліпс К.
Попередження: Вулфенден 6; Хатчінсон 13; Бьорнс 24

Ліверпуль: Алісон; Александер-Арнольд (Бредлі К., 77); ван Дейк; Куанса (Конате І., 46); Робертсон Е. (Цимікас, 79); Гравенберх Р.; Мак Аллістер А.; Собослаї; Жота (Гакпо, 79); Салах; Луїс Діас
Запасні: Келлехер; Ендо В.; Джонс К.; Еліотт Х.; Нуньєс Д.

20:00
Футзал: Україна забиває першою, але поступається Аргентині у стартовому матчі ЧС
19:45
Барселона мстить Жироні, Ямаль оформляє дубль
19:26
Перша Ліга: Агробізнес бере шосту поспіль
19:18
Ренн продовжив серію перемог, у яких забиває три м'ячі: дивитися, як постраждав Монпельє
19:02
Аталанта та Фіорентина забили 5 голів ще у першому таймі: дивитись огляд матчу Серії А
17:15
Хочеш виграти новий айфон - грай із Гаттузо!
17:00
Віталій Пономарьов: На такому газоні не можна грати матчі Прем’єр-ліги
16:45
Реал перед Лігою Чемпіонів втратив вінгера
16:28
Малиновський не віддав перемогу Довбику: дивитись огляд матчу Дженоа - Рома з дебютним голом Артема
15:15
Майже став партнером Довбика, а тепер не може грати у футбол – трагедія Кевіна Дансо
15:00
Джорджо К'єлліні повернувся до Ювентуса
14:51
Лівий берег - Кривбас: дивитись онлайн трансляцію матчу УПЛ
14:45
Шокуючий, приголомшливий, неперевершений: Все це про промах Ебу Адамса в Чемпіоншипі
14:26
Довбик нарешті забив за Рому: дивитися перший гол Артема в Серії А
14:15
Артем Бондаренко: Тільки ти сам знаєш, скільки зусиль потрібно витратити, щоб забивати такі голи