Динамо забиває два голи за дві хвилини і проходить Рейнджерс у ЛЧ

Додано:
another languages: en ru

Після нічиєї у першому матчі Динамо та Рейнджерс доля цієї пари до останнього залишалася невідомою. Обидва суперники були досить рівними. І від того, як складеться матч на Хемпден Парк, залежала путівка до заключного кваліфікаційного раунду.

У першому таймі теза про рівність суперників отримала своє підтвердження. Рейнджерс з перших хвилин намагався нагнітати ситуацію біля воріт киян, але немов механізм найнадійнішого у світі швейцарського годинника працювала пара центральних захисників Попов-Михавко. Будь-які загострювальні передачі шотландців несли загрозу лише у умовному способі. До заключного удару справа не доходила.

Але у схожому ключі грали в атаці та гості. Ванат розчинився попереду, а крім двох прострілів з флангів у виконанні Кабаєва та Дубінчака, згадати гарний момент у Динамо в першій половині є проблематичним. А ось другий тайм подарував надію: Жефте сфолив на Караваєві та отримав другу жовту картку. У меншості Рейнджерс, на подив, не розклеївся, а зовсім навіть навпаки. Шотландці пішли в організовану оборону. А обидва тренери не поспішали із замінами.

Але як тільки Олександр Шовковський замінив Буяльського і Ярмоленка, які віддали усіх себе грі, Динамо зі свіжими силами взялося мучить захист Рейнджерс. Шотландці на якийсь час забули про атаку і не змогли стримати тиску гостей. Атака правим флангом завершилася передачею на Пихальонка, який змістився в центр і пробив у ближній собі нижній кут. Батленд проспав цей удар – 1:0 на користь української команди.

Не минуло й трьох хвилин, як Динамо розігнало класну атаку вже лівим флангом. Волошин не дав м'ячеві піти за межі поля, віддав на Шапаренка. Микола притримав м'яч, увійшов до штрафного майданчика і повернув Волошину, який саме набігав. Той поклав м'яч у ворота, чим добив господарів.

У компенсований час Батленд подарував шанс Ванату, але Влад, навіть отримавши час на роздуми, пробив надто нехитро. Воротар шотландської команди відбив удар. Але і без того, Динамо досягло успіху.

Таким чином, Олександр Шовковський вгадав із замінами, але перемогу в матчі проти Рейнджерс киянам забезпечили Денис Попов та Тарас Міхавко, які повністю закрили Дессера та не дали господарям втілити свої плани в реальність. Тепер до групового етапу Ліги чемпіонів Динамо залишається зробити останні два кроки. Для цього потрібно перемогти Зальцбург у плей-офф раунді кваліфікації. Ці матчі відбудуться 20 та 27 серпня.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Рейнджерс - Динамо 0:2 (0:0)
Голи: Піхальонок, 82 (0:1); Волошин Н., 84 (0:2)

Рейнджерс: Батленд; Жефте (до 50); Їлмаз Р. (Девіс Б.К., 77); Проппер Р.; Сауттар; Таверньє; Беррон; Дiоманде М. (Стерлінг Д., 68); Лоуренс Т. (Матондо, 85); Маккоусланд (Черни В., 46); Дессерс
Запасні: Келлі Л.; Кінг Л.; Райс; Давелл; МакКіннон; Фрейзер; Данило Перейра; Райт С.
Попередження: Жефте 31, 50; Дiоманде М. 45
Вилучення: Жефте 50'

Динамо: Бущан; Дубінчак; Караваєв (Біловар, 90); Михавко; Попов Д.; Бражко; Буяльський (Піхальонок, 75); Ярмоленко (Волошин Н., 68); Ванат; Кабаєв (Брагару, 75); Шапаренко (Лонвейк, 90)
Запасні: Нещерет; Вівчаренко; Себальос Бр.; Тимчик; Андрієвський; Діалло С.; Супряга

16:44
Офіційно: Колос підписав півзахисника збірної Косова.
12:30
Олександр Косенко про 1:7 від Аргентини: Нам було складно, але перший тайм ми провели непогано