ЛНЗ продовжує домашню серію поразкою від Олександрії: дивитись відеоогляд

Додано:
another languages: en ru

Філіппов дебютував за Олександрію, але не забив

ЛНЗ втратив можливість приєднатися до Зорі та на якийсь час очолити турнірну таблицю чемпіонату України. Для недавнього дебютанта УПЛ це, безперечно, стало б подією. Але необхідну умову – обіграти на своєму полі Олександрію – команда із Черкас не виконала.

Сім легіонерів на полі – максимальний показник, який передбачає нинішній ліміт. Після початку повномасштабної військової агресії з боку Росії на дотримання цього правила особливо не звертали уваги - легіонери здебільшого залишили Україну. Але цього сезону з цього боку несподівано виявив себе саме ЛНЗ. Так, що передматчеве звернення до партнерів лідеру команди доводиться робити англійською мовою, про що ми дізналися завдяки трансляції на УПЛ-ТБ.

Для Олександрії матч у Черкасах був першим у нинішньому сезоні, а тому команда Руслана Ротаня певною мірою була загадкою. Почали гості активно - раз у раз у центрі уваги опинявся Шулянський, а потім нагадав про себе і Філіппов, який цього літа перейшов до Олександрії з Дніпра-1.

Але гостріше до перерви все ж таки були господарі, у яких виділялися Тіль, Ейнел та Олійник. Хто б міг подумати, що у другому таймі ЛНЗ померкне настільки, що згадати якийсь момент біля воріт Єрмакова буде дуже складно. Можливо "виною" тому і пропущений на 58-й хвилині м'яч. Гості розіграли кутовий на правому фланзі, і Ковалець головою замкнув навісну передачу.

Для Олександрії це був перший гол цього сезону, для ЛНЗ - перший пропущений м'яч. Як виявилось, тримати удар команда Андреса Карраски ще не може. Господарі так і не перейшли до активних дій в атаці, а гол Безерри взагалі відправив їх спати - це зараз такий модний тренд, заданий Стефеном Каррі на Олімпіаді-2024.

0:2 - ЛНЗ поступається у рідних стінах, де проведе ще два найближчі матчі. А Олександрія у гарному настрої розпочинає новий чемпіонат.

2024-25, Чемпіонат України

ЛНЗ - Олександрія 0:2 (0:0)
Голи: Ковалець, 58 (0:1); Безерра, 73 (0:2)

ЛНЗ: Кучеренко; Дайко; Саліху; Бар; Пасіч Г. (Муравський, 80); Путря; Тілль О.; Ейнел (Молло, 64); Яшарі; Ассінор; Олійник (Наумець, 80)
Запасні: Пеньков; Самойленко К.; Стасюк; Ангелов; Бойко В.; Норенков
Попередження: Пасіч Г. 76

Олександрія: Єрмаков Г.; Шостак Де. (Кампуш, 65); Калюжний; Ковалець (Мишньов, 77); Копина; Кравченко М. (Смирний, 65); Мартинюк А.; Шабанов; Безерра (Авагімян, 85); Шулянський; Філіппов (Погорілий, 77)
Запасні: Шевченко М.; Ващенко; Логінов; Скорко; Базаєв; Плакса; Костишин Д.
Попередження: Безерра 61; Смирний 79; Калюжний 87

2024-25, Чемпіонат України: Турнірна таблиця

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

19 вересня

15:15
Болонья – єврокубковий рекордсмен, ось чому Шахтар не зміг виграти на Ренато Даль`Ара
12:33
Атлетико Мадрид - РБ Лейпциг: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу Ліги Чемпіонів