Манчестер Сіті - володар Суперкубку Англії

another languages: en ru

Манчестер Сіті перемагає у дербі та завойовує Суперкубок Англії

Манчестер Сіті завоював перший трофей у новому сезоні. Підопічні Хосепа Гвардіоли, краще виконавши пенальті, обіграли Манчестер Юнайтед у матчі за Суперкубок Англії.

Поєдинки, які офіційно відкривають сезон англійського футболу, останніми роками не відрізняються видовищністю. Причому у трьох останніх матчах за Суперкубок Англії Манчестер Сіті, який звик вирішувати серйозніші завдання, незмінно програвав. Адже історія могла повторитися вчетверте!

Небезпечних моментів у суботній грі було не так багато. У першому таймі запам'ятався удар Макаті після помилки Еванса – Юнайтед врятувала штанга. А ось Маркус Решфорд ніби продовжив смугу невдач минулого сезону і змарнував дві явні нагоди відзначитися. У першому таймі форвард МЮ опинився один ліворуч у штрафному майданчику, але, пробиваючи в дальній кут, навіть не влучив у площину. А після перерви Гарначо у швидкій атаці ідеально вирізав на Решфорда, але вдруге у цьому матчі м'яч влучив у штангу.

Ман Юнайтед відкрив рахунок на 82-й хвилині. Алехандро Гарначо, отримавши м'яч на правому кутку штрафного майданчика, змістився в центр, обіграв на паузі кількох суперників і пробив у нижній кут. Здавалося, що Манчестер Сіті і цього разу розпочне сезон із поразки. Але Бернарду Сілва, який сьогодні відзначав день народження, вирішив зробити собі подарунок, зрівнявши рахунок на 89-й хвилині.

Він же, щоправда, поставив містян у скрутне становище, не зумівши переграти Онана у серії пенальті. І довгий час Юнайтед вели у рахунку, з кожним ударом наближаючись до трофею. Зіпсував усе Джейдон Санчо, який повернувся до МЮ з оренди в дортмундській Борусії. А потім і Еванс, який припустився вирішального промаху. У містян, у свою чергу, всі були точні, і Акаджі своїм ударом оформив перемогу.

2024, Суперкубок Англії

Манчестер Сіті - Манчестер Юн 1:1 (0:0), пo пенальті 7:6
Голи: Гарначо, 82 (0:1); Бернарду Сілва, 89 (1:1)

Манчестер Сіті: Едерсон; Аканджі; Гвардіол (Аке, 91); Рубен Діаш; Льюїс Р.; Ковачіч М.; Макаті (Бернарду Сілва, 80); Бобб (Де Брюйне, 91); О'Райлі (Матеус Нунеш, 63); Доку Ж. (Савіо, 63); Холанд Е.
Запасні: Карсон; Ортега Ш.; Каборе І.; Філліпс К.
Попередження: Матеус Нунеш 68; Бернарду Сілва 85

Манчестер Юн: Онана А.; Далот; Магвайр (Коллієр, 59); Мартінес Лі.; Еванс Дж.; Каземіро; Маунт (Мактоміней, 58); Мейну (Гарначо, 59); Фернандеш Б.; Діалло (Пельїстрі, 59); Решфорд (Санчо, 84)

12:30
Олександр Косенко про 1:7 від Аргентини: Нам було складно, але перший тайм ми провели непогано