Колос і Інгулець цікаво грали, але голів не забивали

another languages: en ru

Колос - Інгулець 0:0

Колос і Інгулець в Ковалівці провели матч другого туру УПЛ. І хоч гра не було нудною, голів глядачі так і не побачили.

У цьому поєдинку м'яч міг влетіти у ворота від власних гравців не менше разів, ніж від чужих. Першим після прострілу Білоцерковця міг засмутити свого воротаря Лучкевич, який ледь не зрізав м'яч у власні ворота у боротьбі з Козаком. На 39-й хвилині стався перший по-справжньому дуже гострий момент в матчі. Волохатий розгорнувся і потужно пробив під поперечину. Видовищним сейвом Пахолюк врятував Колос від голу.

Ледь розпочався другий тайм, як Цуріков ледь не зрізав м'яч у власні ворота, перериваючи простріл з флангу. А за п'ять хвилин пару десятків сантиметрів врятували вже Інгулець після прострілу Гагнідзе і рикошету від захисника. Ще за п'ять хвилин рятівником Колосу став Бурда, який вибив м'яч практично з лінії воріт після удару капітана гостей Козака. Мав Колос золотий шанс, коли Цуріков вирізав м'яч на Топалова, який підбирав під ліву ногу і не зумів влучити у порожній кут воріт. У підсумку нічия - 0:0.

2024-25, Чемпіонат України

Колос: Пахолюк; Бондаренко В.; Бурда; Велетень (Криворучко, 81); Гагнідзе Н.; Лучкевич (Поправка, 94); Оріховський; Салабай (Безбородько, 62); Харатін (Демченко Ол., 70); Цуріков; Алефіренко (Топалов, 62)
Запасні: Горох; Мисак; Кукош; Третьяков; Паулаускас Гі.
Попередження: Бурда 41

Інгулець: Паламарчук О.; Малиш; Мельничук; Шершень; Білоцерковець; Богунов (Мисик, 67; Пушкарьов, 78); Волохатий (Чабан, 90); Дубілей; Козак О. (Резепов, 89); Петько (Лісняк, 67); П'ятов Ол-р

16:30
Колишній гравець Арсеналу провозив дві сумки наркотиків із Бангкоку.
15:15
Болонья – єврокубковий рекордсмен, ось чому Шахтар не зміг виграти на Ренато Даль`Ара