Швейцарія, 3-й тур: Янг Бойз набирає перше очко, але втрачає перемогу

another languages: en ru

Чемпіон Швейцарії продовжує залишатися на останньому місці

Лише у четвертому своєму матчі зумів набрати перше очко чинний чемпіон Швейцарії. Янг Бойз вів у рахунку в домашньому поєдинку з Цюріхом, проте точний удар Ніколи Катича на 76-й хвилині дозволив гостям уникнути поразки. Втім, це також означає, що Цюріх втратив можливість наздогнати в турнірній таблиці Лугано, який залишився одноосібним лідером чемпіонату.

Дивіться також - Чемпіонат Швейцарії: календар, результати, таблиця.

2024-25, Чемпіонат Швейцарії

Ігровий день : 2024-08-04

"Вінтертур" - "Івердон Спорт" 0:0
Попередження : Гоміс Кр. 67; Лютi 80 - Тiджанi М. 4; Каменович 21; Сеспедес Б. 31; Сотьє 89; Бернардоні 90

"Янг Бойз" - "Цюрих" 2:2 (1:1)
Голи : Маркезано, 7 (пенальті) (0:1); Брехер, 18 (автогол) (1:1); Ганвула, 54 (2:1); Катіч, 76 (2:2)
Попередження : Іттен 90 - Гомес М-а 34; Катіч 47; Окiта 51; Валльнер С. 86
Вилучення : - Крюезіу М. 90'

"Лозанна-Спорт" - "Санкт-Галлен" 3:4 (1:2)
Голи : Шмідт І., 1 (0:1); Жюббель, 20 (пенальті) (0:2); Окороджи, 37 (автогол) (1:2); Аколо, 51 (1:3); Сіссе М., 70 (1:4); Дюссенн, 78 (2:4); Діабате Ф., 80 (3:4)
Попередження : Дюссенн 18; Абдаллах 84; Бернед 84; Муанга 88 - Діабі А. 54; Окороджи 58; Вальчі 75; Сіссе М. 79

16 вересня

08:12
Альварес відкриває лік голам за Атлетіко, мадридці громять Валенсію: дивитись огляд матчу
08:00
Головне за день: Довбик забиває, Зінченко страждає, Миколенко хворіє та інші новини

20:00
Футзал: Україна забиває першою, але поступається Аргентині у стартовому матчі ЧС
19:45
Барселона мстить Жироні, Ямаль оформляє дубль
19:26
Перша Ліга: Агробізнес бере шосту поспіль
19:18
Ренн продовжив серію перемог, у яких забиває три м'ячі: дивитися, як постраждав Монпельє
19:02
Аталанта та Фіорентина забили 5 голів ще у першому таймі: дивитись огляд матчу Серії А
17:15
Хочеш виграти новий айфон - грай із Гаттузо!
17:00
Віталій Пономарьов: На такому газоні не можна грати матчі Прем’єр-ліги
16:45
Реал перед Лігою Чемпіонів втратив вінгера
16:28
Малиновський не віддав перемогу Довбику: дивитись огляд матчу Дженоа - Рома з дебютним голом Артема