5:0 - Шахтар громить Ворсклу у Полтаві: дивитись відеоогляд матчу УПЛ

another languages: en ru

Восркла Шахтар звіт о матчі

Перед матчем у Полтаві стояло питання у якій формі підійде команда Маріно Пушича до старту УПЛ. І перевірити це треба було в протистоянні з Ворсклою - командою міцною та непоступливою, яка досить часто була дуже непростим суперником для гірників.

Перше, що одразу впало у вічі — це стан газону в Полтаві. Гравці ковзали та падали, м'яч погано котився, підскакуючи на купинах. Спочатку подумалося, що поле може просто зіпсувати цей поєдинок. Але, на щастя, цього не сталося. Хоча й комбінувати на такому газоні було проблематично, Шахтар вирішив питання з відкриттям рахунку за допомогою шедеврального удару Матвієнка метрів із 30. Удар вийшов потужним та точним і не залишив шансів для Ісенка.

Це, звичайно, був ще не вирок, і в наступні 20 хвилин ворскляни намагалися перехопити ініціативу, але їхні спроби припинив Зубков, який на 31-й хвилині внаслідок чудової комбінації за участю Судакова та Кевіна замкнув головою навіс від бразильця. Два поспіль прекрасні голи, а могло бути й більше. Наприкінці першого тайму на захист Ворскли став газон: після помилки Ісенка Судаков виходив на ударну позицію, але спробувавши підібрати м'яч під себе просто впав. Самі полтавці лише під кінець тайму створили кілька напівмоментів, які не дали результату.

Другий тайм Сергій Долганський розпочав із двох замін, прибравши Ковталюка та Кане, та випустивши Ндукве та Крупського. І вже на початку тайму Ворскла могла скоротити відставання в рахунку. Однак після розіграшу кутового, удар Олександра Чорноморця прийняла на себе поперечина.

Моментом, який остаточно зняв питання у цьому матчі, став пенальті на 65-й хвилині. Егіналдо, який змінив Траоре, увірвався до штрафного майданчика, де був збитий Павлюком. 11-метровий точно реалізував Судаков, і розгром Ворскли практично офіційно було оформлено. Щоб сумнівів не виникало, за дві хвилини Матвієнко робить дубль – знову дальнім ударом – і «добиває» деморалізованого суперника. А відверто вже непристойним рахунок зробив на 88-й хвилині Сікан. 0:5 – стартова катастрофа для полтавців.

Шахтар продемонстрував впевнену гру на важкому газоні і не залишив жодних шансів господарям, гра яких в обороні залишила дуже багато питань. Напередодні єврокубкового сезону підопічні Маріно Пушича додали собі до активу оптимістичний заряд бадьорості.

2024-25, Чемпионат Украины

Ворскла - Шахтер 0:5 (0:2)
Голы: Матвиенко Н., 8 (0:1); Зубков, 31 (0:2); Судаков, 66 (0:3); Матвиенко Н., 68 (0:4); Сикан, 88 (0:5)

Ворскла: Исенко; Кане (Крупский, 46); Павлюк Е.; Черноморец; Нестеренко (Иеде, 79); Пердута; Хрипчук (Бацула, 79); Челядин; Шкриель (Скляр, 57); Гучек; Ковталюк (Ндукве, 46)
Запасные: Домолега; Ермолов; Мякушко; Прус; Черныш Дм.
Предупреждения: Павлюк Е. 17; Ковталюк 22

Шахтер: Ризнык Д.; Бондарь В.; Матвиенко Н.; Педриньо А.; Конопля; Бондаренко А-м (Степаненко, 73); Судаков; Кевин (Сикан, 73); Марлон Гомес (Эгинальдо, 64); Зубков (Педриньо, 73); Траоре Л.Ш. (Крыськив, 64)
Запасные: Фесюн; Винисиус Т.; Грам; Франьич Б.; Глущенко; Невертон; Швед М.

20:05
Манчестер Сіті - Інтер у рімейку фіналу 2023 року: дивитись онлайн-трансляцію матчу Ліги чемпіонів
15:25
Гаррі Кейн наздогнав Уейна Руні у списку англійських бомбардирів у Лізі чемпіонів