Тренер Челсі знайшов причину провальних результатів команди на зборах

another languages: ru

Енцо Мареска - про розгромну поразку своєї команди

Головний тренер Челсі Енцо Мареска - про розгромну поразку своєї команди від Селтіка в сьогоднішньому товариському матчі.

Лондонський клуб створив безліч моментів в обох таймах, але голи Метта О'Райлі, Кіого Фурухаші, Луїса Пальми та Майкі Джонстона допомогли команді Брендана Роджерса здобути впевнену перемогу. Єдиний м'яч "синіх" у цій зустрічі забив Крістофер Нкунку із пенальті.

"Результат завжди важливий, але в цей момент нам, безумовно, потрібно проаналізувати гру в цілому. З м'ячем команда була вдесятеро краща, ніж у минулій грі, тому що ми бачимо, скільки моментів у нас було в першому та другому таймах.

В іншому, звичайно, нам потрібно щось покращити. Ви можете помітити, що іноді ми плутаємо, коли нам потрібно грати коротким пасом, а коли довшими передачами, але це частина процесу. Ми пробуємо так багато всього, але ми не мали можливості спробувати все, тому що ми почали лише 15–20 днів тому.

Найбільша різниця між нами та Селтіком полягала у фізичному стані. Цілком очевидно, що вони готові розпочати сезон, а у нас щойно пройшла друга передсезонна гра, і деякі з наших гравців зіграли всього 45 хвилин, тому різниця була величезною", - цитує тренера сайт Челсі.

Зазначимо, що українець Михайло Мудрик вийшов в основі Челсі, але результативними діями не відзначився.

10:40
Канадці продовжили кризу США: дивитися огляд першої за півстоліття перемоги Кленового листя
10:22
Лі Карслі зробив те, що не вдавалося тренерам Англії з 1974 року
10:10
Владислав Ванат: Ми говорили, щоб не повторити матч з румунами
09:58
Греція зіграла краще за Англію і очолила групу: дивитися огляд матчу з Фінляндією
08:23
Сільвіньо про матч з Україною: Ця перемога може стати ключовою для підсумкового результату
08:09
Сергій Ребров про поразку: Як ми можемо з трьох контратак пропускати два м'ячі?

19:45
Перша Ліга: Металіст 1925 не зміг обіграти Діназ, Полтава завдала Вікторії першої поразки