Гвардіола: Матч із Міланом - неймовірний досвід для наших молодих гравців

Додано:
another languages: ru

Гвардіола висловився про поразку своєї команди< br>

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола висловився про поразку своєї команди у вчорашньому матчі з Міланом.

Ерлінг Холанд відкрив рахунок у поєдинку, забивши з передачі Оскара Бобба на 20-й хвилині, на що "россонері" ще до перерви відповіли дублем Лоренцо Коломбо. Джеймс Макаті забив другий гол "городян" на старті тайму і зрівняв рахунок, але Мілан все одно зумів вирвати перемогу завдяки дебютному м'ячу Марко Насті - 3:2.

"Ми були кращими, ніж у першій грі з Селтіком, і деякі гравці зробили крок уперед. Загалом все було дуже добре, всі були дуже хороші проти такої великої команди з Ліги чемпіонів, як Мілан. Це був крок вперед, ніяких травм, ще один великий тест, і тепер за кілька днів ми летимо на нову гру.

Це неймовірний досвід для наших молодих гравців. Приємно бачити, як вони грають проти таких топових команд, як Селтік та Мілан. Це топові команди із досвідченими гравцями. Це безцінний досвід для гравців нашої академії — побачити, як вони виступають і розвиваються.

Зазвичай молоді гравці першої команди не можуть виразити себе. Цього разу все навпаки, те, як вони удосконалюються, оточені досвідченими гравцями, — це для мене добрий сигнал", - наголосив іспанець.

Додамо, що Ман Сіті у своєму наступному передсезонному матчі зустрінеться з Барселоною 30 липня.

10:40
Канадці продовжили кризу США: дивитися огляд першої за півстоліття перемоги Кленового листя
10:22
Лі Карслі зробив те, що не вдавалося тренерам Англії з 1974 року
10:10
Владислав Ванат: Ми говорили, щоб не повторити матч з румунами
09:58
Греція зіграла краще за Англію і очолила групу: дивитися огляд матчу з Фінляндією
08:23
Сільвіньо про матч з Україною: Ця перемога може стати ключовою для підсумкового результату
08:09
Сергій Ребров про поразку: Як ми можемо з трьох контратак пропускати два м'ячі?

19:45
Перша Ліга: Металіст 1925 не зміг обіграти Діназ, Полтава завдала Вікторії першої поразки