Швейцарія втрачає перемогу на останніх секундах - Німеччина фінішує першою: дивитись голи матчу Євро-2024

Тема: Євро-2024
another languages: en ru

Швейцарії не вистачило кількох хвилин, щоб посісти перше місце у групі А на Євро-2024

Збірна Німеччини втратила перші очки на домашньому Євро-2024 і взагалі була за крок від поразки у поєдинку зі швейцарцями. Перше місце у групі А німцям приніс точний удар Фюллькруга на другій компенсованій хвилині.

Перед грою багато було розмов, як вчинить Нагельсманн, чия команда вже після другого туру здобула право зіграти у плей-офф. З одного боку, статус господаря та одного з фаворитів турніру зобов'язує Бундестім у кожному матчі грати на перемогу. З іншого, сітка плей-офф складена таким чином, що у чвертьфіналі Німеччина може зустрітися з Іспанією, яка поки що показує на Євро-2024 найпривабливіший футбол.

Нагельсманн продемонстрував, що не збирається вибудовувати хитру стратегію, і виставив основу. При цьому не залишив поза грою навіть Андріха та Міттельштедта, які ризикували пропустити 1/8 фіналу у разі отримання жовтих карток.

Як і в попередніх матчах, німці більше володіли м'ячем, але діяли не так гостро. І більше того - вперше на турнірі пішли на перерву, поступаючись рахунком. А все активний Ндойє, який зіграв на випередженні та забив свій перший гол у складі збірної Швейцарії.

У другому таймі гості зосередилися на обороні і, за великим рахунком, не давали супернику вийти на ударну позицію, яка б дозволила німцям зрівняти рахунок. Мабуть, найнебезпечніший момент Німеччина створила незадовго до фінального свистка, коли Аканджі кинувся під удар Кімміха. Гості могли забити вдруге, коли блискучу швидку атаку завершив Варгас, але повтор наочно продемонстрував офсайд.

А Німеччина продовжувала наполегливо йти вперед і все ж таки зуміла відвоювати перше місце в групі. На другій компенсованій хвилині Раум навісив з лівого флангу, і Фюллькруг упіймав Зоммера на протиході, відправивши м'яч у дальню дев'ятку - 1:1.

Свій матч 1/8 фіналу збірна Німеччини проведе 29 червня у Дортмунді, де зіграє з другою командою групи С (Англія, Данія, Сербія, Словенія). Швейцарці цього ж дня зустрінуться у Берліні з другою командою групи В (Іспанія, Італія, Хорватія, Албанія).