Жах для Ковальця, Олександрія втрачає перемогу над Минаєм

another languages: en ru

Олександрія втрачає перемогу над Минаєм

Минай та Олександрія відкрили недільну програму 22 туру УПЛ.

Фаворитом вважались гості і саме команда Ротаня більше контролювала м'яч. І навіть забила на 9 хвилині після прикрої помилки Скиби. Але гол Кулакова скасували через офсайд. А далі... А далі були два доволі непогані штрафні від Вакули, коли м'яч пролітав над поперечиною. Був потужний удар Калітвінцева, з яким впорався Кемкін. Але більше вього було зіткнень і незрозумілих втрат від обох команд. Ну і насамкінець Калюжний не зміг спрямувати м'яч у ворота після помилки на виході Кемкіна.

А ось на самому початку другого тайму Олександрія відкрила рахунок. Швидка атака гостей закінчилась тим, що Кулаков після прострілу Шулянського відправив м'яч у порожні ворота. І майже відразу Білошевський ледь не зробив подарунок господарям. Не вистачило дещиці, щоб він вразив власні ворота, перериваючи навіс Устименка. А потому Калітвінцев спокійно пробив здалеку у кут і подвоїв перевагу Олександрії. Кемкін не дотягнувся.

Минаю вдалось відіграти один гол майже відразу. Після прострілу зі штрафного Устименко стегном доторкнувся до м'яча, який влетів в сітку. Пройшло ще кілька хвилин і арбітр призначив пенальті у ворота Миная за гру рукою Прокопчука. Але Ковалець з позначки пробив повз штангу. Ця невдача суперника додала наснаги Минаю. Білошевський помилився після закидання від центральної лінії і Гунічев, який опинився перед Шевченком, пробив повз голкіпера і зрівняв рахунок. Ковалець хотів виправитись і потужно пробив з-за меж штрафного у штангу. А вже за хвилину Кирило отримав другу жовту і довчасно залишив поле через вилучення. Наприкінці матчу довелось добряче попрацювати воротарю Олександрії. Шевченко двічі поспіль врятував після ударів Гунічева та Устименка.

Матч, який мав би закінчитись ледь не розгромом Миная, приніс нічию - 2:2.

2023-24, Чемпіонат України

Минай - Олександрія 2:2 (0:0)
Голи: Кулаков А., 50 (0:1); Калітвінцев В., 57 (0:2); Устименко, 63 (1:2); Гунічев, 75 (2:2)

Минай: Кемкін; Чуєв (Поддубный, 80); Скиба; Прокопчук К. (Нємчанінов, 91); Корнійчук; Кисiль Я. (Ременяк, 80); Вітенчук (Семотюк, 65); Кораблін; Петько; Устименко; Вакула (Гунічев, 65)
Запасні: Бандура; Дмитрук Т.; Матюшенко; Вашкеба; Демиденко; Попов К.; Тищук
Попередження: Вітенчук 30; Вакула 42; Петько 49; Ременяк 93; Гунічев 95

Олександрія: Шевченко М.; Логінов; Скорко; Кампуш (Білошевський, 46); Копина (Мартинюк А., 61); Шулянський (Беляєв Ол., 60); Михайленко М. (Шостак Де., 82); Калюжний; Ковалець (до 79); Калітвінцев В.; Кулаков А. (Погорілий, 82)
Запасні: Єрмаков Г.; Кравченко А.; Сігеєв; Смирний; Безерра; Де; Костишин Д.

17:32
Владислав Кабаєв: Думаю, вболівальники бачили, з якими емоціями ми вийшли на поле
15:26
Чемпіон Португалії Спортинг ледь не втратив перемогу у спарингу із Севільєю: дивитись огляд матчу