Атлетіко в серії пенальті проходить Інтер

another languages: en ru

Ян Облак - герой матчу

Атлетіко виходить до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, зумівши у післяматчевій серії пенальті обіграти Інтер.

Команди після півгодини гри обмінялись голами. Барела з пасу Мхітаряна відкинув на Дімарко і той з меж штрафного просто розстріляв порожній кут. Але вже за дві хвилини Грізманн, якого залшили на самоті в штраному, покарав захист гостей.

Закривати матч мав Тюрам, але пробив з вигідною позиції вище воріт. А потім на полі з'явився Депай. Спочатку для розминки Мемфіс влучив у стійку. Проте за дві хвилини отримав м'яч у штрафному, обробив, розгорнувся і метрів з 12 пробив точно у кут. На останній третій компенсованій хвилині Атлетіко мав виходити до чвертьфіналу, але Рікельме після пасу Грізманна не влучив у ворота. Дієго Сімеоне після цього рухнув на бровці на траву.

В першому екстра-таймі у команд було по одному непоганому моменту. Спочатку Зоммер врятував після удару впритул Депая. А за кілька хвилин Мартінес головою після навісу від кутового пробив зовсім поруч із стійкою. В другому екстра-таймі такої гостроти вже не було і матч логічно перейшов у серію пенальті.

А там Облак знову довів, що є одним з найкращих голкіперів у світі, коли справа стосується серії 11-метрових. Він взяв удари Санчеса і Классена, а Лаутаро Мартінес сам пробив вище. Атлетіко навіть останнього удару не знадобилось. 3:2 - в серії пенальті і команда Сімеоне крокує в чвертьфінал.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Атлетіко М - Інтер 2:1 (1:1), пo пенальті 3:2
Голи: Дімарко, 33 (0:1); Грізманн, 35 (1:1); Депай, 87 (2:1)

Атлетіко М: Облак; Ермосо; Савич; Моліна Н. (Барріос П., 79); Вітсель; Де Пауль (Корреа А., 71); Коке; Льоренте М. (Аспілікуета, 98); Ліно (Рікельме Р., 71); Грізманн (Сауль Ньїгес, 116); Мората (Депай, 79)
Запасні: Антонио Гоміс; Молдован Х.; Габріель П.; Рейнілду; Вермерен
Попередження: Коке 90

Інтер: Зоммер; Павар; Дюмфріс (Дарміан, 72); Дімарко (Біссек, 84); Бастоні (Ачербі, 72); де Врей; Мхітарян (Классен Д., 111); Барелла (Фраттезi, 84); Чалханоглу; Мартінес Л.; Тюрам М. (Алексіс Санчес, 102)

08:54
Сенсації Аргентини та України, розгроми Франції та Японії: усі результати першого дня олімпійського футбольного турніру