Тейлор забиває Дніпру-1 та рятує Полісся від поразки: відео голів

another languages: en ru

У центральному матчі 17-го туру, в якому Полісся приймало Дніпро-1, зафіксовано нічию - 1:1.

Команди входять у лідируючу трійку, а тому увага до їхнього протистояння була підвищена. Полісся, будучи дебютантом УПЛ, демонструє зрілість завсідника Прем'єр-Ліги, підкріплюючи результати гарною грою. А Дніпро-1 просто перетворився з приходом Юрія Максимова і заслужено посідає перше місце.

Перший тайм не можна назвати видовищним. Обидві команди продемонстрували вміння нав'язувати боротьбу, але до небезпечних моментів справа не доходила. Натомість у дебюті другого тайму рахунок було відкрито. Господарі втратили м'яч поблизу свого штрафного майданчика, Адамюк прострілив з правого флангу, і Філіппов у дотик відправив м'яч у ворота метрів з 11-ти.

Ще за кілька хвилин форвард Дніпра-1 мав шанс збільшити перевагу в рахунку, але, замикаючи простріл з лівого флангу, форвард гостей поспішив і опинився в офсайді.

Наслідком цілої низки помилок став і гол господарів. На 62-й хвилині оборона Дніпра-1 провалилася по центру, і Тейлор, вигравши силову боротьбу у Сватка, реалізував вихід віч-на-віч. Такий жвавий старт другого тайму налаштовував на не менш ефектне продовження, проте суперникам більше відзначитися не вдалося.

У Полісся на 79-й хвилині з'явилася надія вирвати перемогу. Однак Шастал перестарався, демонструючи, що захисник фолив на ньому у штрафному майданчику. Балакін спочатку призначив пенальті, але, переглянувши епізод, переконався, що приводу для цього не було.

Підсумок - 1:1, Дніпро-1 не може виграти два матчі поспіль і ризикує втратити лідерство перед зимовою паузою.

2023-24, Чемпіонат України

Полісся - Дніпро-1 1:1 (0:0)
Голи: Філіппов, 49 (0:1); Тейлор Л., 62 (1:1)

Полісся: Бойко; Гітченко; Чоботенко; Тейлор Л.; Смоляков; Крушинський (Кушніренко, 56); Грицук (Аріелсон, 56); Козак Ар. (Шастал, 70); Танковський; Макуана; Будківський
Запасні: Кудрик; Поспєлов; Жаржу; Янаков Д.; Шаповал В.; Огіря; Мустафаєв Е.; Кравченко М.
Попередження: Будківський 63; Шастал 85; Тейлор Л. 91

Дніпро-1: Кінарейкін; Адамюк; Сваток; Кравець В. (Мірошніченко Д., 68); Танчик (Пуріта, 92); Сарапій; Рубчинський; Піхальонок; Бабенко; Філіппов; Гуцуляк
Запасні: Юрчук; Горін О.; Каплієнко; Пасіч Є.; Горбунов С.; Вітіньо Кошта; Андре Маркос; Гаджиєв

08:00
Головне за день: Полісся злітає, Динамо наздоганяє, Шахтар відводить душу та інші новини

20:16
Голи Рубчинського та Буяльського принесли Динамо непросту перемогу над Кривбасом