Максимов першим обігрує Пушича в УПЛ: дивитись відеоогляд матчу УПЛ

another languages: en ru

Цього разу гола Сікана Шахтарю виявилося мало

Матч двох лідерів минулого сезону УПЛ призвів до першої поразки Маріно Пушича в українському чемпіонаті. Причому Дніпро-1, як і рік тому за схожих обставин, став одноосібним лідером.

Чого не вистачило Шахтарю – фізичних сил чи це був тактичний прорахунок – розбиратися тренерському штабу гірників. Тим більше, що матч для донеччан розпочався чудово. Вже на п'ятій хвилині господарі розібралися у штрафному майданчику суперника і вивели на удар Сікана, який продовжує поповнювати свій бомбардирський актив голами.

У Дніпра-1 довгий час нічого не виходило, а Шахтар, змушуючи суперника розкриватися, намагався використати вільні зони для своїх випадів. Було їх небагато, а самий пам'ятний - зірвана Волинцем спроба Невертона втекти віч-на-віч.

Віце-чемпіони України ще минулого сезону продемонстрували своє вміння втілювати у голи свої стандарти. І ефектний кутовий наприкінці першого тайму приніс Дніпру-1 успіх. Хто "втратив" у своєму штрафному майданчику Сарапія - знову-таки питання до тих, хто розподіляє в Шахтарі ролі на стандартах. Але суперник взагалі залишився один на лінії штрафного майданчика і, здійснивши ривок, без перешкод пробив по воротах.

У другому таймі, коли команди почали все спочатку, знову не обійшлося без швидкого голу. З тією різницею, що тепер уперед вийшов Дніпро-1. Гуцуляк наздогнав м'яч на правому фланзі, дуже легко втік від Ракицького і пробив у дальній кут. І це було не все. Шахтар ще не оговтався після другого гола, як відбувся третій. Лєднєв чудово пробив зі штрафного та довів перевагу віце-чемпіона до двох м'ячів.

Подальший хід гри дуже нагадував те, що ми бачили у недавньому матчі Шахтаря та Барселони. Як і каталонці, гірники перевели гру на половину суперника, але доставляли м'яч у штрафний майданчик виключно навісами з флангів. Жоден із них так і не досяг адресату, а тому й шансів повернутися у гру у Шахтаря не було.

3:1 - Дніпро-1 вперше цього сезону виходить на перше місце. Після провалу на старті, трансферу Довбика та відставки Кучера такий результат можна вважати несподіваним. Але закономірним - досить поглянути на переможний шлях Дніпра-1 у турнірній таблиці чемпіонату України.

2023-24, Чемпіонат України

Шахтар - Дніпро-1 1:3 (1:1)
Голи: Сікан, 5 (1:0); Сарапій, 41 (1:1); Гуцуляк, 51 (1:2); Лєднєв, 56 (1:3)

Шахтар: Різник Д.; Бондар В.; Ракіцький (Азаров І., 60); Конопля (Гочолейшвілі, 60); Матвієнко М.; Степаненко (Келсі, 70); Криськів; Судаков; Невертон (Егiнальдо, 70); Сікан; Зубков (Кащук, 84)
Запасні: Рудько; Чигринський; Міроши; Кастільо Д.; Назарина; Топалов; Швед М.
Попередження: Бондар В. 76

Дніпро-1: Волинець; Сваток; Мірошніченко Д.; Лєднєв (Горбунов С., 87); Адамюк; Сарапій; Рубчинський; Піхальонок (Кравець В., 93); Бабенко; Філіппов (Вітіньо Кошта, 73); Гуцуляк

17:32
Владислав Кабаєв: Думаю, вболівальники бачили, з якими емоціями ми вийшли на поле
15:26
Чемпіон Португалії Спортинг ледь не втратив перемогу у спарингу із Севільєю: дивитись огляд матчу