Атлетіко познущався з Селтіка на своєму полі

another languages: ru

Уболівальники мадридського Атлетіко справедливо обурювалися після виїзної нічиєї з рахунком 2:2 у попередньому матчі проти Селтіка. На Ванда Метрополітано команда Дієго Сімеоне мала шанс реабілітуватися.

Втілювати план у життя вже на 6-й хвилині взявся Антуан Грізманн, якому вдався прицільний удар із середньої дистанції у нижній кут. Можливо, Селтік і міг би відігратися, але на 23-й хвилині Маеда грубо атакував Ермосо та отримав пряму червону картку. Атлетіко витратив певний час на адаптацію до гри в більшості, не реалізував кілька моментів, а під саму завісу першого тайму комбінація Грізманн-Хіменес-Мората завершилася точним ударом у дотик від форварда мадридців.

У другому таймі Атлетіко куражився, як хотів. Селтік і його голкіпер, досвідчений Джо Харт, намагалися відбиватися, але марно. Спочатку Грізманн оформив дубль, ефектно відправивши м'яч у ворота у падінні. Потім Ліно з лівого флангу завдав блискучого удару в дальній кут. Далі вже Мората з лінії штрафного майданчика вбив м'яч під поперечину. А підбив підсумки побоїщу в Мадриді Сауль Нігес, який забив з меж воротарської площі.

Атлетико набирає 8 очок і повертається на перше місце у групі Е. Селтік втрачає навіть теоретичні шанси на плей-офф.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Атлетіко М - Селтік 5:0 (2:0)
Голи: Грізманн, 6 (1:0); Мората, 45 (2:0); Грізманн, 60 (3:0); Ліно, 66 (4:0); Мората, 76 (5:0)

Атлетіко М: Облак; Ермосо; Хіменес Хосе (Союнчу, 77); Моліна Н. (Аспілікуета, 71); Барріос П.; Коке; Корреа А.; Рікельме Р. (Ліно, 64); Вітсель; Мората; Грізманн (Сауль Ньїгес, 64)
Запасні: Антонио Гоміс; Грбич; Савич; Льоренте М.

Селтік: Гарт; Картер-Вікерс; Скейлс; Джонстон А.; О`Райлі (Хольм, 46); Тейлор Г.; Пальма (Хен-Гю О, 46); Макгрегор К. (Ивата, 71); Бернарду П.; Фурухаси (Хьон-дзюн Ян, 61); Маєда (до 23)
Запасні: Бейн; Лагербільке; Релстон; Уелш С.; Філліпс Н.; Тернбулл Д.; Джонстон М.; Форрест

17:32
Владислав Кабаєв: Думаю, вболівальники бачили, з якими емоціями ми вийшли на поле
15:26
Чемпіон Португалії Спортинг ледь не втратив перемогу у спарингу із Севільєю: дивитись огляд матчу