Жіноча збірна України програла третій поспіль матч Ліги націй

Додано:
Джерело: terrikon.com
another languages: ru

Матчем із Грецією жіноча збірна України продовжила боротьбу в груповому раунді першого в історії розіграшу Ліги націй.

До цього підопічні Володимира Пятенка провели в межах турніру вже два поєдинки і, на жаль, обидва програли. Спочатку українки поступилися збірній Сербії (1:2), а потім — Польщі (1:2). Напередодні ж на синьо-жовтих очікував гостьовий матч проти Греції в Іракліоні, на стадіоні «Теодорос Вардіноянніс».

Поєдинок почався для нашої команди дуже добре. Уже на 3-й хвилині Вікторія Гірін скинула м'яч на Яну Калініну, і та з гострого кута проштовхнула його у ворота. Однак втримати свою перевагу до перерви нашим дівчатам не вдалося. На 36-й хвилині після навісу зі штрафного Елені Марку ударом головою відновила рівновагу — 1:1.

Більше того, у другому таймі грецькі футболістки вийшли вперед. На 72-й хвилині Анастасія Спірідоніду відгукнулася на поперечну передачу з лівого флангу і спрямувала м'яч у наші ворота. Отже, знову поразка української команди, і знову з рахунком 1:2.

Свій наступний матч у Лізі націй жіноча збірна України проведе знову проти Греції 31 жовтня в Іракліоні на стадіоні «Теодорос Вардіноянніс» (початок — о 17:00).

Жіноча Ліга націй-2023/2024. Група В3
Греція — Україна — 2:1 (1:1)

Голи:
Марку (36), Спірідоніду (72) — Калініна (3).

Греція:
Насі, Мітку, Сідіра, Палама (Морайту, 78), Патерна, Саррі, Марку, Какабукі (к), Яннака, Спірідоніду, Конгулі (Пападопулу, 15, Георгандзі, 70).

Тренер:
Александрос Катікарідіс.

Україна:
Самсон, Деркач (Семків, 78), Шматко, Апанащенко (к), Корсун, Козлова (Кравчук, 46), Петрик, Панцулая, Гірин (Андрухів, 72), Калініна (Шайнюк, 46), Овдійчук (Глущенко, 61).

Тренер:
Володимир Пятенко.

Арбітр:
Яна ван Ларе (Бельгія).

Попереджені:
Сідіра (54), Марку (63).

27 жовтня. Іракліон. Стадіон «Теодорос Вардіноянніс».