Україна перемагає у непростому матчі на Мальті: відео голів

Джерело: Євро 2024
another languages: en ru

Збірна України здобула дві перемоги у жовтневих матчах відбіркового турніру Євро-2024. Обидві – непрості, хоча могло здатися, що поїздка на Мальту не повинна завдати підопічним Сергія Реброва великих проблем.

Проте, рахунок було відкрито на 13-й хвилині. І зробили це, попри очікування, господарі. Нехитра комбінація по центру призвела до того, що Пол Мбонг без видимих зусиль втік від Матвієнка і пробив низом з лінії штрафного майданчика. Трубін не врятував.

Гол окрилив мальтійців, який передбачувано збудували біля свого штрафного оборону, яку не так легко було подолати. Якоюсь мірою українцям пощастило, коли на 38-й із напівмоменту виник гол. Судаков на лінії штрафного майданчика обіграв на замасі суперника і вирішив віддати на дальню. Там нікого, крім Камензулі, не було, але суперник зіграв за нас, відправивши м'яч у власні ворота.

Ще за п'ять хвилин збірна України вийшла вперед. У швидкій атаці мальтійці збили у своєму штрафному майданчику Мудрика, і Довбик реалізував пенальті.

До перерви господарі ще раз налякали українських уболівальників після того, як Гійомьє пробив з лінії штрафного майданчика в поперечину. Та й у другому таймі спокійніше не стало. Україна більше контролювала м'яч, але вже не йшла великими силами вперед, що вплинуло на кількість небезпечних моментів. Їх практично не було, якщо не рахувати пари ударів з-за меж штрафного.

Господарям не було чого втрачати, тож аж до фінального свистка вони за першої нагоди йшли вперед. На щастя, у завершальній стадії атак теж не досягли успіху. А коли на 85-й хвилині Мудрик завершив свій прохід потужним ударом у дальній кут, стало зрозуміло, що збірна України здобуде перемогу – 3:1.

Євро-2024, Відбірковий турнір

Мальта - Україна 1:3 (1:2)
Голи: Мбонг П., 13 (1:0); Камензулі, 38 (автогол) (1:1); Довбик, 43 (пенальті) (1:2); Мудрик, 85 (1:3)

Мальта: Бонелло; Борг Ж.; Пепе Е.; Мбонг Д. (Аттард, 79); Борг С.; Мускат Н. (Крiстенсен Б., 68); Гійомьє; Янкам Я. (Пізані С., 88); Нвоко (Сатаріано, 68); Камензулі; Мбонг П.
Запасні: Аль-Тумі; Галеа; Апап; Пейбер; Шоу К.; Оверенд; Мускат З.; Монтебелло
Попередження: Пізані С. 93

Україна: Трубін; Миколенко; Забарний; Матвієнко М. (Сваток, 46); Караваєв (Зубков, 76); Сидорчук; Мудрик; Зінченко (Піхальонок, 87); Судаков (Назарина, 67); Довбик; Ванат (Конопля, 67)
Запасні: Різник Д.; Бущан; Попов Д.; Михайліченко Б.; Буяльський; Русин Н.; Яремчук

08:00
Головне за день: Полісся злітає, Динамо наздоганяє, Шахтар відводить душу та інші новини

20:16
Голи Рубчинського та Буяльського принесли Динамо непросту перемогу над Кривбасом