Трубін врятував Бенфіку від розгромної поразки від Інтера

another languages: ru

Інтер та Бенфіка зазнали невдач у 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА. Міланський клуб на виїзді зіграв унічию з Реалом Сосьєдад (1:1), а португальці взагалі програли Зальцбургу (0:2). Тому матч на Джузеппе Меацца 3 жовтня мав особливу цінність у вигляді переваги, яку той, хто переміг, отримав би у стратегічному сенсі над тим, хто програв.

Треба визнати: Інтер з перших хвилин чітко окреслив своє бажання атакувати. І якщо в першому таймі крім моменту Дюмфріса та його неточного удару головою згадати особливо нема чого, то після перерви господарі дуже жорстко притиснули Бенфіку до воріт. Шквальні атаки, численні удари Лаутаро Мартінеса та його партнерів зазнавали нервів не лише Анатолію Трубіну та тренерському штабу Бенфіки, а й усім її вболівальникам. Та й українцям також. В одному з епізодів Мартінес навіть влучив у перекладину, а потім був гол. Це активний Дюмфріс з правого флангу видав ідеальну прострільну передачу, а Маркус Тюрам у дотик увігнав м'яч у ворота.

Далі картина не змінилася: Бенфіка відбивалася, зрідка виходячи в контратаки, а Інтер намагався забити ще. Але Трубін двічі відбивав ногою, здавалося б, мертві м'ячі від Лаутаро Мартінеса. У підсумку капітан Інтера, який на вихідних забив чотири голи Салернітане, програв свою локальну дуель українському воротареві. Але його команда виграла – 1:0.