Арсенал повернувся до Ліги чемпіонів розгромом ПСВ

another languages: ru

'Арсенал' повернувся до Ліги чемпіонів найчарівнішим чином. ПСВ було розбито за всіма правилами футбольної науки.

Давши гостям трохи помацати м'яч, 'каноніри' взялися до справи - і зусиллями своїх головних зірок швиденько спорудили два голи. Індивідуальна майстерність Букайо Сака та потужні удари Мартіна Едегора та Леандро Троссара стали їхньою головною зброєю у ці хвилини. Два голи перевели гру на зовсім іншу якість, під повний контроль господарів. І в середині тайму Габріел Жезус довів рахунок до великого після розгонистої атаки та чудового флангового асиста Троссара.

Нічого гостям не вдалося змінити і у другому таймі. 'Каноніри' увімкнули режим економії, поступово прибрали з поля кількох ключових виконавців - авторів усіх голів. А на 70-й хвилині Едегор, який залишився на полі, з середньої дистанції вбив м'яч у сітку найточнішим ударом. Це був уже 'контрольний постріл'.

От так ефектно 'Арсенал' повернувся до Ліги чемпіонів після шестирічної відсутності.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Арсенал - ПСВ 4:0 (3:0)
Голи: Сака Б., 8 (1:0); Троссар, 20 (2:0); Габріел Жезус, 38 (3:0); Едегор, 70 (4:0)

Арсенал: Рая; Габріел М.; Вайт Б.; Саліба; Едегор (Жоржиньо, 76); Зінченко (Томіясу, 58); Райс; Сака Б. (Вієйра Ф., 69); Гаверц; Троссар (Р. Нельсон, 58); Габріел Жезус (Сміт-Роу, 69)
Запасні: Хейн; Ремсдейл; Ківьор; Седрік Суареш; Ельнені; Нкетіа
Попередження: Вайт Б. 42

ПСВ: Бенітес В.; Дест С.; Боскальї; Белла-Кочап (Рамальо, 77); Тезе; Схаутен; Сайбарі (Тіллман М., 66); Верман Й.; Ланг Н. (Вертессен, 77); Бакайоко Й. (Лосано, 66); де Йонг Л. (Пепі, 90)

17:32
Владислав Кабаєв: Думаю, вболівальники бачили, з якими емоціями ми вийшли на поле
15:26
Чемпіон Португалії Спортинг ледь не втратив перемогу у спарингу із Севільєю: дивитись огляд матчу