Україна втрачає перемогу над Німеччиною у першому матчі Реброва

Джерело: terrikon.com
another languages: en ru

Збірна України відкрила новий розділ своєї історії, зігравши перший матч під керівництвом Сергія Реброва. І була близькою до першої перемоги над збірною Німеччини.

Незайвим нагадатиме, що двобой у Бремені став 1000-м матчем, який провела збірна Німеччини. А крім того, всі кошти, зібрані на цій грі, будуть передані на допомогу Україні.

Дебют у підопічних Сергія Реброва явно не вдався. Вже на другій хвилині Мудрик грубо помилився, віддаючи назад Трубіну, і фактично вивів віч-на-віч Фюлькруга, але німецький форвард цим подарунком не скористався, пробивши повз ворота. Втім, через три хвилини рахунок все ж таки був відкритий. Вольф отримав м'яч праворуч у штрафному майданчику, змістився в центр і, не зустрівши опору з боку захисників, пробив - м'яч рикошетом від Фюлкруга влетів у ворота.

На щастя, українці не стали робити трагедії з швидко пропущеного м'яча та поступово відсунули гру від своїх воріт. А потім знайшли вразливе місце у грі свого суперника, який втрачав м'яч під тиском «синьо-жовтих». Дві такі втрати привели до голів. На 19-й хвилині Тимчик вивів Циганкова віч-на-віч, і той пробив точно в нижній кут воріт Траппа. А ще за чотири хвилини Тимчик прострілив з правого флангу - Циганков пропустив м'яч, а Мудрик за його спиною пробив у дотик.

Другий тайм також розпочався атаками німців, які спробували якнайшвидше відновити рівновагу. Натомість отримали третій м'яч у свої ворота. Довбик дочекався помилки Гінтера, який невдало обробив м'яч у своєму штрафному, і вивів Циганкова вже на порожні ворота - 1:3.

Що сподобалося у грі української збірної у наступні хвилини, то це бажання вибігати у контратаки. Хоча по-справжньому гольовий момент гості створили лише один, коли Зубков, відгукнувшись на передачу Мудрика, вискочив віч-на-віч із Траппом. Однак голкіпер збірної Німеччини врятував свою команду від четвертого голу.

Прикро, але втримати переможний рахунок теж не вдалося - в останні десять хвилин дивні помилки у своєму штрафному майданчику стали припускатися захисники збірної України. На 83-й хвилині Матвієнко виключився з гри після єдиноборства з Хаверцем, а незадовго до фінального свистка у своєму штрафному майданчику порушив правила Соболь, що призвело до пенальті. Його реалізував Кімміх, який встановив остаточний рахунок – 3:3.

Попереду збірна України має два матчі відбіркового турніру Євро-2024 - проти Північної Македонії та Мальти.

2022-23, Товариські матчі

Німеччина - Україна 3:3 (1:2)
Голи: Фюллькруг, 6 (1:0); Циганков, 19 (1:1); Мудрик, 23 (1:2); Циганков, 56 (1:3); Гаверц, 83 (2:3); Кімміх, 91 (пенальті) (3:3)

Німеччина: Трапп; Шлоттербек Н. (Клостерман, 46); Рюдігер; Раум Д. (Хенріхс, 71); Сане Л.; Кімміх; Горецка (Мусіала, 62); Брандт (Віртц, 71); Гінтер; М. Вольф; Фюллькруг (Гаверц, 46)
Запасні: Лено; Тер Штеґен; Керер; Джан Е.; Тіав; Хофманн

Україна: Трубін; Забарний; Тимчик; Миколенко (Соболь, 78); Матвієнко М.; Степаненко (Ігнатенко Д., 65); Мудрик (Піхальонок, 78); Судаков; Ярмоленко (Маліновський, 64); Циганков (Зубков, 71); Довбик (Ванат, 64)

11:24
Паулу Фонсека назвав суддівство у Серії А цирком. Він не хоче в цьому брати участь
08:00
Головне за день: Полісся злітає, Динамо наздоганяє, Шахтар відводить душу та інші новини

20:16
Голи Рубчинського та Буяльського принесли Динамо непросту перемогу над Кривбасом