Інтер переграє Мілан у першому півфіналі Ліги чемпіонів: дивитись голи

another languages: en ru

Всупереч прогнозам, поєдинок "Мілана" та "Інтера" в рамках першого півфіналу Ліги чемпіонів не перетворився на демонстрацію закритого та обережного футболу. І "винний" у цьому, перш за все, "Інтер", який забив два м'ячі вже на 11-й хвилині.

По суті, перший небезпечний момент привів до голу. На восьмій хвилині номінальні гості отримали право на кутовий з лівого флангу, і Джеко у боротьбі із захисником відправив м'яч під поперечину. Такий початок не мав збентежити "Мілан", але вже за три хвилини "Інтер" збільшив свою перевагу в рахунку. Мхітарян отримав м'яч біля лінії штрафного майданчика і не залишив шансів Меньяну - 0:2.

Ось це вже було дуже схоже на нокаут, тим більше, що до перерви "Інтер" створив ще кілька небезпечних моментів біля воріт суперника і міг довести справу до розгрому. "Мілан" отямився ближче до перерви і певною мірою дав надію своїм уболівальникам.

Що ж, другий тайм і справді не назвеш грою в одні ворота. "Мілан" був наполегливий, але нещасливий. Хто знає, як би обернулася ця гра, зумій господарі забити. З іншого боку, що було б з "червоно-чорними", якби Джеко реалізував чистий вихід віч-на-віч на 52-й хвилині? А так – два голи у дебюті першого тайму залишилися єдиними результативними атаками у цьому матчі.

І все ж таки 2:0 - результат, який не дає "Інтеру" можливості розслабитися. Все ж таки, в міланському дербі можливо все.

2022-23, Ліга Чемпіонів

Мілан - Інтер 0:2 (0:2)
Голи: Джеко, 8 (0:1); Мхітарян, 11 (0:2)

Мілан: Меньян; Ернандес Тео; Томорі; К'єр (Тіав, 59); Калабрія (Калюлю, 82); Беннасер І. (Мессьяс, 18); Діас Бр. (Побега, 82); Тоналі; Салемакерс (Орігі, 59); Крунич; Жіру
Запасні: Нава; Міранте; Бальо-Туре; де Кетеларе; Габбіа; Ребіч
Попередження: Крунич 45

Інтер: Онана А.; Бастоні; Дюмфріс; Дімарко (де Врей, 70); Ачербі; Дарміан; Мхітарян (Брозович, 62); Чалханоглу (Гальярдіні, 78); Барелла; Мартінес Л. (Корреа Х., 78); Джеко (Лукаку Р., 70)
Запасні: Ханданович С.; Кордац; Белланова; Д`Амброзіо; Дзанотті; Гозенс; Аслані К.

19:00
Пляжний футбол: Збірна України розгромлена поляками, але продовжить кваліфікацію
15:54
Джерело: Ліверпуль працює над новими контрактами Александера-Арнольда, ван Дейка і Салаха
14:36
Олександр Романчук: На кого б не записали мʼяч, радий, що допоміг Кривбасу забити гол