Тен Хаг: Це був вражаючий виступ Манчестер Юнайтед

another languages: ru

Ерік тен Хаг залишився задоволеним результатом та виступом «Манчестер Юнайтед» у матчі АПЛ проти «Астон Вілли».

«Я дуже задоволений заробленими очками, але ще я задоволений виступом. Це був вражаючий виступ проти «Вілли» – команди, яка не програвала вже десять ігор та забивала у кожній грі.

Ми дуже добре грали з м'ячем у першому таймі, просто чудово. Ми створили кілька гарних моментів, шанси були у Каземіро, Маркуса Решфорда, Бруна Фернандеша та Марселя Забітцера, і ми забили гол. У другому таймі нам потрібно було збільшувати перевагу до 2-0 і ми цього не зробили. Це обіцяло важку кінцівку, але ми вкотре побачили рішучість цієї команди.

Нам потрібно продовжувати просуватися від гри до гри, але, на мою думку, це був прекрасний тиждень. Тиждень тому я сказав би, що буду задоволений одному очку в матчі зі «шпорами». Але, звичайно, після того, як я побачив гру, бачив, що ми вели у рахунку 2-0, нічия мене розчарувала. Але після цієї перемоги тиждень можна вважати ідеальним. Тож треба віддати належне команді».

31 серпня

14:10
Анчелотті назвав атаку Реала найкращою у світі і зізнався, що передав гравцям важливе рішення
11:30
Арсенал, Челсі та Манчестер Юнайтед здійснили вигідні угоди в останній день трансферного вікна
11:14
Владислав Лупашко: Наша ціль – побудова команди
10:59
Мілан обміняв Салемакерса на Абрахама
10:43
Український дует забезпечив собі медаль в змаганнях з настольного тенісу на Паралімпіаді
08:54
Уніон мінімальною перемогою над Санкт-Паулі відкриває другий тур Бундесліги: дивитись огляд матчу
08:39
Бенфіка з Трубіним рятується на сьомій компенсованій хвилині: дивитись огляд матчу з Морейренсе
08:23
Олександр Комаров приносить Україні перше золото Паралімпіади-2024
08:07
Інтер розгромив Аталанту та очолив таблицю Серії А: дивитись відео чотирьох голів