Лотар Маттеус вірить у камбек Баварії у матчі-відповіді з Ман Сіті

another languages: ru

Колишній півзахисник «Баварії» та збірної Німеччини Лотар Маттеус висловився про другу зустріч його екс-команди з «Манчестер Сіті» у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

«Дива іноді трапляються, чому б йому не статися у середу на «Альянці Арені»? Якщо керівництво, гравці та тренер вірять у камбек після 0:3, то я теж. Я часто стикався із цим сам як гравець, у тому числі граючи проти «Баварії». З «Інтером» ми виграли у Мюнхені з рахунком 2:0, а потім у «Баварії» у Мілані все склалося добре – ми вибули з турніру з рахунком 1:3.

Звісно, у команди Томаса Тухеля все має збігтися: Зоммер має спіймати кожен м'яч, а польові гравці мають забити багато голів навіть без «дев'ятки». Тухель може вплинути на команду, насамперед, за допомогою численних розмов. Зрозуміло, що він не може довести все до автоматизму за три тижні, як це робив Гвардіола багато років у «Сіті». Крім того, у «Манчестер Сіті» також, по можливості, має статися поганий день.

Це важко уявити зараз, тому що команда Пепа в ударі. Але ж «ПСЖ» поїхав додому, отримавши 1:6 у матчі-відповіді після перемоги над «Барсою» з рахунком 4:0 вдома, «Ліверпуль» виграв фінал Ліги чемпіонів, поступаючись «Мілану» 0:3 до перерви. Є безліч прикладів. Це може статися, навіть якщо безлад на полі та за його межами в клубі не вказує на це», – написав Маттеус у своїй колонці.

18:39
Серхіо Агуеро назвав футболіста, який може кинути виклик зіркам Реала у боротьбі за Золотий М'яч