Пономарьов: Перші ігри після тривалої паузи в УПЛ завжди складні

another languages: ru

Помічник головного тренера «Руху» Віталій Пономарьов проаналізував виїзну перемогу над харківським «Металістом» (2:1).

– Складний матч вийшов. Перші ігри після тривалої паузи в чемпіонаті завжди складні. Але дякуємо хлопцям – насамперед за самовіддачу, за те, що вони змогли переламати хід гри та перемогти в цьому матчі.

Ми дуже добре розбирали «Металіст», готувалися до різних варіантів ведення гри. Тому приблизно визначили, хто гратиме у складі наших суперників.

У першому таймі ми могли забивати ще два-три м’ячі. Таким чином мали можливість вирішити долю матчу ще до перерви, але не вдалося цього зробити. А загалом, головним чинником, який сьогодні допоміг виграти, став характер наших футболістів.

Не можу назвати нашу гру в першому таймі зразковою, але ми насправді створили багато моментів, щоправда, підвела реалізація, індивідуальна майстерність.

Із замінами вгадали, оскільки Ярослав Карабін вийшов і забив вирішальний гол. Ми дали відпочити молодим хлопцям з команди U-19, бо вони зіграли складний матч у вівторок у Мілані, плюс дорога, тому наші молоді футболісти були втомленими та психологічно виснаженими. Дали можливість із перших хвилин зіграти досвідченішим виконавцям.

07 жовтня

11:24
Паулу Фонсека назвав суддівство у Серії А цирком. Він не хоче в цьому брати участь
08:00
Головне за день: Полісся злітає, Динамо наздоганяє, Шахтар відводить душу та інші новини

20:16
Голи Рубчинського та Буяльського принесли Динамо непросту перемогу над Кривбасом