Вольовий розгром: Хорватія знущається над Канадою та виходить у лідери групи

another languages: en ru

Хорвати, яких тільки лінивий не критикував за безгольову нічию з Марокко, повністю спокутали свою провину. Хоча початок зустрічі не віщував канадського лиха - вже на другій хвилині північноамериканці відкрили рахунок у матчі. Це Борян вибив м'яч від своїх воріт, Бьюкенен увімкнув швидкість на правому фланзі та класно вирізав у центр. Гравець "Баварії", вистрибнувши між Юрановичем і Ловреном, забив історичний гол - перший забитий м'яч його збірної на чемпіонатах світу.

Але вже до середини тайму діючі віце-чемпіони світу на досвіді перехопили ініціативу, взяли м'яч під свій контроль та почали методично розкочувати суперника. Канадцям, які в попередньому матчі запам'яталися досить агресивною грою, нічого не залишалося, як відбиватися біля свого штрафного майданчика. Тому вже до перерви "картаті" трансформували свою перевагу у два забиті м'ячі. Спочатку Перишич шикарно прокинув м'яч між ногами Джонстону, розрізавши оборонні редути канадців, і Крамарич пробив точно під дальню штангу. А незабаром Брозович обстукався з Крамаричем, дотягнув м'яч до штрафного майданчика і віддав під удар Лівайі, який випередив бідолашного Джонстона і вивів свою команду вперед.

Навіть 15 хвилин перерви не допомогли молодим "кленовим листкам" оговтатися від нокдауну, а тому балканці продовжили демонструвати злагоджені командні дії біля чужих воріт. Цілком логічно, що за такої гри Крамарич оформив дубль: Перишич на лівому фланзі прибрав суперника і класно вирізав на дальню стійку, де Крамаріч позбавився опіки і пробив у протихід кіперу. А вже в компенсований час Оршич і Майєр, що вийшли на заміну, організували зразково-показову контратаку, в ендшпілі якої гравцю "Ренна" залишалося просто поцілити у порожні ворота.

4:1 - є ще порох у хорватських порохівницях. Підопічні Златко Далича, маючи кращу різницю м'ячів, виходять в лідери групи F.

ЧС-2022

Хорватія - Канада 4:1 (2:1)
Голи: Дейвіс, 2 (0:1); Крамаріч, 36 (1:1); Лівайя, 44 (2:1); Крамаріч, 70 (3:1); Майер Л., 94 (4:1)

Хорватія: Ливакович; Ловрен; Гвардіол; Юранович; Соса Б.; Брозович; Ковачіч М. (Майер Л., 86); Модрич (Пашалич, 86); Перишич І. (Оршич, 86); Лівайя (Петкович Б., 60); Крамаріч (Влашич, 72)
Запасні: Івушич; Грбич; Ерліч; Шутало Й.; Станішич; Баришич Б.; Сучіч; Якіч; Будімір
Попередження: Ловрен 56; Модрич 85

Канада: Борян; Вітория; Міллер; Ларея (Хойлетт, 62); Джонстон А.; Эустакiу (Коне І., 46); Хатчінсон А. (Адекугбе, 73); Дейвіс; Бьюкенен Т.; Давід Дж. (Кавалліні, 72); Ларін К. (Осоріо, 46)
Запасні: Пантеміс; Сент-Клер; Корнеліус Де.; Уотерман; Фрейзер; Вутерспун; П'єтт; Кей; Міллар Л.; Угбо
Попередження: Бьюкенен Т. 52; Міллер 85

24 липня

17:49
До чого готується Бордо, команда провела спаринг із Саутгемптоном
17:32
Владислав Кабаєв: Думаю, вболівальники бачили, з якими емоціями ми вийшли на поле
15:26
Чемпіон Португалії Спортинг ледь не втратив перемогу у спарингу із Севільєю: дивитись огляд матчу